Spider-Man 2 ukaże się "wcześniej, niż można się spodziewać" - nieoficjalne informacje

Na PS5.

Spider-Man 2, czyli kontynuacja gry z pajęczym bohaterem od Insomniac Games, ukaże się w okresie świątecznym 2021 roku - wynika z nieoficjalnych informacji.

Doniesienia przekazał Imran Khan z ekipy prowadzącej w serwisie YouTube kanał Kinda Funny Games. W trakcie nowego odcinka audycji Gamecast stwierdził, że produkcja „najprawdopodobniej” nie będzie tytułem startowym PS5.

- Wiem o tej grze zbyt wiele, więc nie mogę za bardzo spekulować na jej temat. Myślę, że Spider-Man 2 ukaże się wcześniej niż myślimy - przekonuje youtuber. Nie przedstawił jednak źródeł pozyskanych informacji.

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem, ponieważ mają nieoficjalny charakter. Warto jednak zaznaczyć, że Imran Khan jest byłym dziennikarzem uznanego magazynu Game Informer, więc niewykluczone, że ma dostęp do zweryfikowanych wieści.

Jeżeli informacje okażą się prawdziwe, oznacza to, że kontynuacja ukaże się trzy lata po premierze poprzedniej części, która zadebiutowała w 2018 roku. Gra została ciepło przyjęta przez krytyków i odniosła sukces sprzedażowy.

spider2_plotki
Spider-Man wyposażony jest w różne gadżety

Zobacz: Spider-Man (PS4) - Poradnik, Solucja

W pierwszej odsłonie Spider-Man wcielamy się w tytułowego bohatera. Produkcję doceniono między innymi za system poruszania się z użyciem pajęczych sieci, dzięki którym można szybko przemieścić się z jednego końca miasta na drugi.

Następnie: Marco van Basten usunięty z FIFA 20 po użyciu przez piłkarza nazistowskiego pozdrowienia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami