Red Dead Online - nowa profesja pozwoli zająć się bimbrownictwem i założyć bar

Bimbrownik pojawi się w grze 13 grudnia.

Rockstar Games poinformowało, że 13 grudnia do Red Dead Online trafi kolejna profesja dla postaci użytkownika - bimbrownik.

Zgodnie z nazwą, nowa ścieżka rozwoju w sieciowym module Red Dead Redemption 2 pozwoli założyć nielegalną bimbrownię. Gracze staną przed możliwością prowadzenia gorzelniczego interesu - nie zabraknie konieczności unikania stróżów prawa i walki z konkurencją.

rdr_bimbrownik
Profesja bimbrownika skupia się na nielegalnej działalności

Dostęp do profesji uzyskamy po osiągnięciu 5. rangi kariery. Wówczas otrzymamy opcję poznania Maggie Fike, czyli przebywającej na ranczu Emerald doświadczonej bimbrowniczki, która nauczy nas swojego fachu i pomoże „rozkręcić własny biznes”.

Pierwszym krokiem będzie zakup bimbrowni. Budynek złoży się z dwóch segmentów: wyglądającego niczym zwykłe mieszkanie parteru i piwnicy skrywającej narzędzia do produkcji odpowiednich substancji.

rdr_bar
Bimbrownicy otrzymają możliwość założenia baru

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Wraz z rozwojem biznesu, odkryjemy nowe receptury i spróbujemy wyeliminować konkurencyjne wytwórnie. W planach też możliwość założenia baru, którego wnętrze dowolnie udekorujemy i rozbudujemy. W placówce zatrudnimy również kapelę muzyczną.

Do tego seria misji fabularnych z udziałem wspomnianej Maggie, której pomożemy zemścić się na osobach próbujących wcześniej pozbyć się kobiety. Poszczególne zadania rozegramy w pojedynkę lub we współpracy z innymi użytkownikami.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Phoenix Point to nowa strategia od współtwórcy serii X-COM - dziś premiera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami