Pierwsze zdjęcie mapy Cyberpunk 2077

Najprawdopodobniej jedna z dzielnic.

Wydawnictwo Dark Horse ujawniło szczegóły na temat The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition, czyli książki i zestawu gadżetów, wprowadzających w uniwersum tytułu. Zaprezentowana okładka to pierwsza okazja do przyjrzenia się mapie gry.

Zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, ale pozwala poznać infrastrukturę ulic i budynków. Obrazek z dużym prawdopodobieństwem przedstawia jedynie fragment świata Cyberpunk 2077.

cyb1

CD Projekt Red wspominało już kilkukrotnie, że mapa Cyberpunk 2077 będzie mniejsza, lecz bardziej skondensowana niż w Wiedźminie 3, jednak trudno wyobrazić sobie, by całość miała wyglądać w zaprezentowany powyżej sposób.

Wspomniany wcześniej zestaw The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition trafi do sprzedaży 22 kwietnia 2020, choć przedsprzedaż uruchomiono już teraz, w sklepie Amazon. Cena to 99,99 dolarów.

cyb2
Pełny pakiet dla fanów

Oprócz 192-stronicowej książki z tzw. lore gry, nabywcy otrzymają też plakat Johnny'ego Silverhanda, pocztówki i zestaw tymczasowych tatuaży.

Premiera Cyberpunk 2077 16 kwietnia 2020 roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Comicbook, GamingBolt, Amazon

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - zwiastun pierwszego sezonu i szczegóły Battle Passa

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami