Gracze Death Stranding używają pojazdów, by dokuczać innym użytkownikom

Twórcy reagują i obiecują aktualizację.

Niektórzy gracze Death Stranding nękają pozostałych użytkowników, pozostawiając w świecie gry pojazdy w taki sposób, by blokowały dostęp do określonych miejsc.

Tytuł Hideo Kojimy pozwala udostępniać przedmioty - w tym drabiny, budowle i drogi - innym uczestnikom zabawy. Dzięki temu osoby podłączone do internetu mogą natrafić na obiekty, które przydają się w przygodzie. System jest jednak używany do utrudniania rozgrywki.

We need a dismantle vehicle option! from DeathStranding

Użytkownicy forum Reddit piszą o sytuacjach, w których pozostawione przez graczy wozy blokują dostęp do określonego miejsca. Przykładem jest obszar wokół kryjówki postaci granej przez dziennikarza Conana O'Briena. Schronienie znajduje się w górach, po których wspinaczka sama w sobie jest mozolnym zadaniem.

How do I uninstall someone elses game? from DeathStranding

Docierając do budynku, wielu odkrywa, że wejście zasłania samochód, który można usunąć jedynie wyrzutnią rakiet. Ponadto jeden z użytkowników forum Reddit przekonuje, że podczas trwającej 70 godzin zabawy tylko raz ścieżka nie była zablokowana.

To nie jedyna forma nękania graczy pozostawionymi pojazdami. Niektórzy umieszczają ciężarówki w poprzek wybudowanej wcześniej drogi, która docelowo powinna przyspieszyć podróż. Oczywiście wszystkimi wozami można kierować, ale zmiana ustawienia samochodu nie jest łatwa i szybka.

ds_pojazdy
Blokująca drogę ciężarówka może opóźnić podróż

Poirytowani fani domagali się od twórców interwencji, prosząc o wprowadzenie opcji umożliwiającej usuwanie konkretnych wozów. Deweloperzy ze studia Kojima Productions usłuchali - aktualizacja, która pojawi się w połowie grudnia, doda wspomnianą funkcję.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Na razie nie jest jednak jasne, w jaki sposób nowy system będzie działał. Niewykluczone jednak, że projektanci Death Stranding pozwolą graczom niszczyć przeszkadzające w zabawie środków transportu.

Następnie: Red Dead Online - nowa profesja pozwoli zająć się bimbrownictwem i założyć bar

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami