Deweloper Call of Duty: Modern Warfare otrzymuje od graczy "okropne" groźby skierowane do jego dzieci

"Będę spędzał na forum mniej czasu".

Joe Cecot - jeden z głównych twórców trybu sieciowego Call of Duty: Modern Warfare - ujawnił, że otrzymuje od społeczności wiele nieprzyjemnych wiadomości, również dotyczących dzieci dewelopera.

„Bywa ciężko. Wolałbym na przykład dostawać mniej prywatnych wiadomości o moich dzieciach, ginących okropną śmiercią. Będę tu spędzał mniej czasu” - napisał Cecot na subreddicie Modern Warfare.

mw1
Na niektóre zmiany sugerowane przez graczy deweloperzy się nie zgadzają. Mowa np. o przywróceniu dawnego sposobu działania minimapy

Pogróżki wysyłają oczywiście gracze, którzy są niezadowoleni z pewnych elementów trybu sieciowego lub sprzeciwiają się najnowszym aktualizacjom multiplayera.

Joe Cecot nie podał szczegółów wiadomości, ani wskazał nadawców. Wspomniany komentarz był odpowiedzią na wpis użytkownika Reddita, który stwierdził, że nie dziwi się, że członkowie Infinity Ward nie chcą odwiedzać forum - właśnie ze względu na roszczeniowe, a wręcz agresywne nastawienie części społeczności.

Modern Warfare startuje właśnie z pierwszym sezonem rozgrywek oraz Battle Passem. Na graczy czekają darmowe i płatne nagrody.

Źródło: Reddit

Następnie: Resident Evil 3 Remake potwierdzone - oficjalne okładki trafiły do sieci

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami