Terminator: Resistance - Bez wiary

Ostateczny atak.

Po krótkiej misji W nieznane czas na finał Terminator: Resistance.

Zaczynasz w bazie. Idź prosto korytarzem i po schodach, a wejdziesz do pomieszczenia ze sprzętem. Możesz tu zebrać mnóstwo broni - niech jedną z nich będzie karabin snajperski - i amunicji. Dzięki temu, misja ta wcale nie będzie taka trudna, jak mogłoby się wydawać.

Wyposaż się najlepiej w dwa różne rodzaje broni na fioletową plazmę (1). Są najlepsze przeciw terminatorom.

brak1

Kiedy wybierzesz broń, podejdź do Connora. Po rozmowie automatycznie wyjdziesz za nim na zewnątrz. Ruszaj za żołnierzami na linię frontu. Przed pierwszą laserową bramą będzie trochę robotów - później nadejdą też terminatorzy.

Pamiętaj, że na zwykłe roboty lepiej używać broni na tradycyjną amunicję. W przypadku terminatorów, pamiętaj o celowaniu w głowy, by nie marnować pocisków (choć tych w tej misji i tak masz aż za dużo).

Dalej musisz zmierzyć się z kolejnymi wrogami, do których dołączy wielki mech. Skorzystaj ze zbiorników z paliwem (2), by osłabić wrogów, którzy się przy nim znajdują.

brak2

Cała misja polega do końca tylko i wyłącznie na walce z przeciwnikami, których spotkałeś już wcześniej. Nie jest to trudne, tym bardziej, że dołączy do was przejęty czołg.

Na samym końcu, kiedy spotkacie wrogi czołg, pamiętaj tylko, by strzelać w jego „głowę” (3), by zdobywać obrażenia krytyczne.

brak3

Kiedy odpowiednio osłabisz wrogów i ich czołg, po jakimś czasie zostaniesz powalony na ziemię. Nie możesz nic zrobić, ponieważ to już początek scenki kończącej całą grę. Dotarłeś do zakończenia, gratulacje!

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - W nieznane

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami