The Outer Worlds - Wkładaj kombinezon i… zostań

Na wybiegu.

Zadanie rozpoczniesz w Bizancjum, rozmawiając z Celeste Jolicoer, właścicielką sklepu Galanteria Jolicouer (1), położonego przy Placu Dobrobytu (J na mapie Bizancjum).

245

Misja składa się z kilku etapów:

  • W pierwszej fazie zadania zdobądź strój (pancerz i hełm) Ikonoklasty, Marudera oraz Kosmuluba. Za każdym razem, gdy będziesz odpowiednio przebrany, porozmawiaj z Celeste, aby zaliczyć próbę. Strój marudera odnajdziesz bez problemu w Dziczy Monarcha albo w Szmaragdowej Dolinie, zabijając członka tego ugrupowania. Ubranie Ikonoklasty możesz zakupić od Bronsona w Bursztynowych Wyżynach (G na mapie Dziczy Monarcha) na Monarchu. Natomiast strój Kosmoluba (np.: Strój codzienny, wariant nr 1; Usztywniany hełm zamknięty) zakupisz od Ike, która prowadzi sklep na Pionierze (M na mapie Pioniera). Kupując hełm lub pancerz od handlarzy zwracaj uwagę na nazewnictwo, które naprowadzi cię na odpowiedni element ubioru.
246
247
  • Gdy oddasz Celeste skóry i egzoszkielet, poprosi cię odebranie z Usług Kurierskich Arkadia (I na mapie Bizancjum) paczki, w której znajduje się szpilka. Porozmawiaj w UKA z Olive Yates, a potem z Wandą Chen. Następnie udaj się do Dzielnicy Posiadłości (K na mapie Bizancjum) i przeczytaj notatkę (2) przyczepioną do drzwi. Wróć do Usług Kurierskich Arkadia i ponownie porozmawiaj z Wandą Chen, a potem z Olive Yates (pokaż upoważnienie) - w ten sposób w końcu otrzymasz przesyłkę, w której znajduje się szpilka.
  • Udaj się do Celeste, do jej sklepu. Okaże się, że została zabita. Z jej ciała zabierz klucz i otwórz nim drzwi, które znajdują się za ladą. Na biurku odnajdziesz Chimerę - bardzo dobry pancerz. W ten sposób zakończy się zadanie.

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Cała Arkadia w jeden dzień

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami