Terminator: Resistance - Walka z czasem

Szturm na rdzeń Skynetu.

Po misji Kody wracasz do schronu ruchu oporu. Idź do Baron i porozmawiaj z nią, a następnie do kwatermistrza - radzimy kupić przede wszystkim dużo granatów puszkowych. Pamiętaj, że możesz sprzedać broń, której nie używasz.

Potem wyjdź ze schronu i przejdź do budynku po prawej stronie. Masz w nim znaleźć Jennifer. Wejdź do środka i po schodach w górę. Otwórz drzwi po prawej stronie i przejdź za nimi w prawo. W pomieszczeniu idź dalej, w lewo, a w kuchni przejdź otworem w ścianie (1).

walka1

Idź do drzwi na wprost i przejdź korytarzem, otwórz na końcu drzwi po prawej, a znajdziesz Jennifer. Porozmawiaj z nią, wybierając na końcu dowolną opcję (romansową lub nie). Po scence wracaj przed wejście do schronu i porozmawiaj z Baron.

Atak na Skynet

Podążaj z żołnierzami prosto, aż do laserowej siatki. Wyłącz ją, podchodząc do panelu kontrolnego. Podążajcie dalej ścieżką - najpierw natkniecie się na Srebrzyki, więc uważaj. Następnie traficie na grupę terminatorów i parę robotów - zniszcz szybko zbiornik paliwa (2), by zadać im duże obrażenia.

walka2

Kolejna walka za kilkadziesiąt metrów to już więcej terminatorów. Trzymaj się z tyłu i chowaj się za skałami, żeby unikać strzałów. Korzystaj tylko z fioletowej broni plazmowej i pamiętaj o celowaniu w głowy.

W końcu dotrzesz do bramy i spotkasz przy niej Infiltratora. Podejdź do niego, a potem przejdziecie na większy plac. Zwróć uwagę na autobus po lewej - za nim jest wyrzutnia rakiet i pociski. Musisz pokonać tu dwie maszyny kroczące, więc pamiętaj o ich czułych punktach (3), które odsłaniają się co jakiś czas.

walka3

Po walce biegnij za Nieznajomym. Kiedy w bazie otworzy drzwi, przygotuj się do rzucenia dwóch granatów w stronę drzwi naprzeciwko, bo wyjdzie z nich niebezpieczny terminator, najsilniejszy model. Musisz go pokonać, a potem znów idź za towarzyszem.

Poczekaj chwilę, posłuchaj rozmów, w końcu biegnij za Nieznajomym na zewnątrz, a misja się zakończy.

Następnie: Terminator: Resistance - Konsekwencje

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Kody

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami