Red Dead Redemption 2 - pakiet darmowych przedmiotów na PC w ramach rekompensaty za problemy techniczne

Do trybu sieciowego.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Rockstar Games udostępniło zestaw wirtualnych przedmiotów jako rekompensatę za niedawne problemy techniczne Red Dead Redemption 2 na PC.

Twórcy przekonują, że produkcja w wydaniu komputerowym nie powinna już sprawiać poważnych kłopotów. Większość istotnych usterek oraz trudności związanych z wydajnością i stabilnością naprawiono w aktualizacjach gry i sterowników kart GeForce.

Posiadacze wersji PC w ramach zadośćuczynienia otrzymali zestaw przedmiotów do wykorzystania w Red Dead Online - prezent gracze mogą odebrać w swoim obozie lub na dowolnej poczcie w świecie gry.

rdr2_bonusy
Red Dead Redemption 2 na PC zmagało się z problemami

Pakiet wsparcia obejmuje między innymi po sto naboi typu Express do rewolweru, pistoletu, broni powtarzalnych i karabinu, 100 naboi dalekiego zasięgu i 20 zapalających do strzelby. Ponadto po 20 płonących strzał, zatrutych noży do rzucania i butelek zapalających.

Do tego 10 sztuk cudownego toniku w pełni regenerującego i wstrzymującego zużycie rdzeni życia i energii oraz zabójczej precyzji. W zestawie jest też 10 przedmiotów w pełni odnawiających wszystkie rdzenie i dodających złoty poziom życia.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Wśród prezentów są również 3 egzemplarze apteczki dla konia i 20 pakietów pieczonej fasoli, która regeneruje rdzenie życia i energii. Gracze mogą także liczyć na ponczo prieto. To nie wszystko - twórcy obiecują, że w grudniu pojawią się kolejne bonusowe przedmioty.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC dostępne jest na razie tylko w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Produkcja 5 grudnia trafi na platformę Steam.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Diablo 4 jest niczym pierwszy rozdział książki - przekonuje Blizzard

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami