GTA 5 na PC za 42 zł w Rockstar Games Launcher

W edycji Premium.

Z okazji tak zwanego „Czarnego Piątku”, Rockstar Games przygotowało promocję, w ramach której GTA 5 w wersji PC kupić można za 42 zł.

To jedna z najniższych cen najnowszej odsłony gangsterskiego cyklu w historii. Z oferty skorzystać można jedynie poprzez aplikację deweloperów - aby dokonać zakupu, należy pobrać, zainstalować i zalogować się w programie.

gta5_franklin
Jedną z dostępnych postaci w GTA 5 jest Franklin

Warto zaznaczyć, że GTA 5 sprzedawane jest w edycji Premium. Wydanie zawiera nie tylko podstawową grę, ale także dodatki i bonusy o łącznej wartości 10 milionów wirtualnych dolarów. Nie wiadomo jednak, do kiedy potrwa promocja.

Piąta część serii opowiada o trójce bohaterów - Michaelu, Trevorze i Franklinie. Pomiędzy postaciami można przełączać się w niemalże dowolnym momencie, co jest jedną z największych innowacji wprowadzonych do cyklu.

Zobacz: GTA 5 - Poradnik, Solucja

Tak jak w poprzednich odsłonach, gracze zajmują się realizowaniem szeregu zadań, zlecanych przez zróżnicowane osoby. Podczas zabawy swobodnie zwiedzają wzorowane na Los Angeles miasto Los Santos wraz z przyległościami.

GTA 5 jest jedną z najpopularniejszych części cyklu. Od premiery w 2013 roku na wszystkich platformach sprzętowych (PC, PS4, PS3, Xbox One, X360) produkcja sprzedała się łącznie w 115 milionach egzemplarzy.

Źródło: Rockstar Games

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami