Cybertruck od Tesli już w GTA 5

Oraz w kilku innych grach, dzięki modom.

Nietypowy samochód terenowy Cybertruck został zaprezentowany zaledwie kilka dni temu, ale twórcy modyfikacji już zdążyli wprowadzić auto do kilku gier wideo - choćby do GTA 5.

Gracze słusznie zauważają, że auto prezentuje się tak, jakby tekstura i model nie zdołały się w pełni załadować, co pasuje do oryginalnego wyglądu elektrycznego pickupa Tesli.

Cybertruck trafił też już dzięki modom do gry BeamNG, w której dokładnie symulowane są wszelkie kolizje i zderzenia. Można zobaczyć, że kanciaste auto faktycznie jest odporne.

Przed samochodem Tesli nie uchwały się nawet klasyki - jeden modder wprowadził samochód do kultowej strzelanki z Nintendo 64, gry GoldeyEye 007.

Pierwsze modele Cybetrucka mają trafić do klientów w 2021 roku, a najtańszy wyceniono na 39 tys. dol. To elektryczne auto terenowe o wyjątkowo niecodziennym projekcie, stawiającym na ostre kąty.

Następnie: Wpisy producenta Dragon Age na Twitterze wywołały zamieszanie, ale to tylko żart

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami