Terminator: Resistance - Pani Zemsta

Misja w Śródmieściu.

Na początku misji Kody, gdy tylko opuścisz schron ruchu oporu, bohater od razu zauważy coś po prawej stronie. W budynku ktoś zapali światło. Zobaczysz też sylwetkę postaci (1).

zemsta1

To rozpocznie misję poboczną. Udaj się do tego budynku - musisz wejść po schodach obok. Tam zaatakuje cię tylko parę podstawowych robotów. Gdy wejdziesz do budynku, przeszukaj wszystkie pomieszczenia, bo mnóstwo tu zasobów. Potem podejdź do podwójnych brązowych drzwi, by zaktualizować cel.

Musisz udać się po transmiter. Na mapie poniżej zaznaczamy strzałkami trasę do celu (2). Po drodze możesz spotkać wrogów, ale więcej jest na południu, gdybyś chciał z trasy zboczyć.

zemsta2

Gdy wejdziesz do podziemnego kompleksu, znowu przeszukaj pomieszczenia. Cel jest w pokoju na końcu, leży w skrzynce na pudłach pod ścianą (3). Kiedy podniesiesz transmiter, Eva zdalnie aktywuje lasery min w korytarzu prowadzącym do wyjścia.

zemsta3

Omiń lasery, przechodząc pod nimi lub pomieszczeniami po bokach. Gdy wyjdziesz na powierzchnię, będziesz musiał pokonać parę robotów. Udaj się nieopodal do zaznaczonego miejsca z Evą, a będziesz musiał pokonać jeszcze trzech terminatorów - warto użyć granatu.

Po walce podejdź do ciała Evy i zbierz list. Zabierz też wszystkie zasoby.

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Sprawy rodzinne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami