Podwójne XP w Call of Duty: Modern Warfare do 2 grudnia

Na wszystkich platformach.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare aktywowali podwójne XP w grze do 2 grudnia - do tego dnia wszyscy zdobywają więc dwa razy więcej punktów doświadczenia niż w normalnych warunkach.

Broń także szybciej zdobywa XP, więc odblokowywanie różnych akcesoriów, dodatków i malowań karabinów czy strzelb potrwa krócej przez najbliższe cztery dni.

MW_RANKREFRESH_01
Dodatkowe 100 poziomów oficerskich, po osiągnięciu poziomu 55, resetuje się w każdym kolejnym sezonie

Infinity Ward postanowiło włączyć bonus, by wszyscy zdążyli osiągnąć jak najwyższy poziom przed zbliżającym się pierwszym sezonem sieciowej rywalizacji. Rozpocznie się on 3 grudnia i wprowadzi aż siedem nowych map.

Warto zaznaczyć, że mnożniki zdobywanych punktów doświadczenia nie kumulują się - dlatego nie warto marnować i włączać żetonów XP, o ile takie posiadamy.

W pierwszym sezonie pojawi się też oczywiście przepustka sezonowa, choć nie ujawniono szczegółów na jej temat. Pozwoli zdobyć różne kosmetyczne nagrody.

Źródło: Blog Activision

Następnie: Wiernie odwzorowane kokpity samolotów w nowym materiale z Microsoft Flight Simulator

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami