Po 1672 godzinach gracz odblokował wszystkie tytuły w Destiny 2

Nietypowe hobby.

Tytuły w Destiny 2 to dopiski, które mogą pojawiać się przy imionach graczy. Symbolizują konkretne osiągnięcia i pewien stopień prestiżu w świecie gry. Jeden gracz zdobył wszystkie tytuły - zajęło mu to 1672 godziny.

W przeliczeniu, to ponad 69 dni spędzonych w grze bez przerwy. Specjalne nazwy zdobywa się za różne wyzwania związane z bronią czy podstawowymi aktywnościami, ale też tymi najtrudniejszymi.

sQSmBiu
Tytuły znajdują się w kolekcji Triumfów

Użytkownik Dawncraftian pochwalił się swoim wyczynem na Reddicie. Zaznaczył, że to dla niego spore osiągnięcie, któremu regularnie poświęcał czas od premiery dodatku Porzuceni w 2018 roku - wtedy też wprowadzono nowy system tytułów.

- Po prostu patrzyłem, co mam do zrobienia i się za to zabierałem. Motywacją początkowo była po prostu chęć oderwania się od trudnych chwil, które przechodziłem w życiu. Potrzebowałem czegoś, co pochłonie mój czas - powiedział gracz w rozmowie z Eurogamerem.

Najtrudniejszym do zdobycia tytułem okazał się Blacksmith. Niektóre osiągnięcia są bowiem zależne od losowego systemu nagród zdobywanych za różne aktywności. Jeśli komuś się poszczęści, teoretycznie może odblokować wszystkie tytuły szybciej.

Źródło: Reddit

Następnie: Rozwój No Man's Sky nie zwalnia. Szereg istotnych nowości i zmian w aktualizacji Synthesis

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami