Star Wars Jedi: Upadły Zakon z rekordami sprzedaży cyfrowej w okresie premiery

EA zadowolone z wyników gry.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon (Fallen Order) to najlepiej sprzedająca się w ciągu dwóch tygodni po premierze - w dystrybucji cyfrowej - produkcja z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Przedstawiciele EA poinformowali też, że gra została też najchętniej i najszybciej kupowaną produkcją Star Wars w okresie premiery na PC, a warto przypomnieć, że jest także dostępna w ramach abonamentu Origin Premier.

Sean Shoptaw z Disneya zaznaczył, że Upadły Zakon „udowadnia, jak fantastyczny potencjał na świetne historie drzemie w grach Star Wars”.

Fallen Order spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów, a gracze - na forach i w mediach społecznościowych - wyrażają nadzieję, że sukces produkcji studia Respawn zachęci EA do produkcji kolejnych tytułów Star Wars stawiających przede wszystkim na kampanię fabularną.

u5aHBMYoiH7h4rXQzcACgM

Bohaterem gry jest Cal - padawan, któremu udało się przetrwać Rozkaz 66 wydany przez Imperatora po przejęciu władzy. Fabuła skupia się na rozwiązywaniu tajemnicy pewnego Jedi, który starannie ukrył cenne informacje.

Następnie: Mnóstwo informacji o Cyberpunk 2077 - wszczepy, fizyka pojazdów, dialogi, crafting i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami