Red Dead Redemption 2 - premiera na Steamie już 5 grudnia

Gra Rockstara zmierza na platformę Valve.

Przedstawiciele Rockstar Games ujawnili datę premiery Red Dead Redemption 2 w wersji PC na platformie Steam. Produkcja pojawi się w cyfrowym sklepie Valve już 5 grudnia.

Informację przekazano we wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu studia w serwisie Twitter. Na razie jednak deweloperzy nie przedstawili żadnych dodatkowych szczegółów na temat wydania, w tym ceny.

Warto zaznaczyć, że obecnie Red Dead Redemption 2 w wersji PC dostępne jest jedynie za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Gra ukaże się na Steamie równo miesiąc po debiucie na wspomnianych platformach.

Edycja komputerowa oferuje „liczne ulepszenia techniczne i graficzne”. Są też dodatkowe treści do kampanii fabularnej - między innymi nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów oraz uzbrojenie. Do tego bezpłatny dostęp do modułu Red Dead Online.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Produkcja jest osadzona przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części Red Dead Redemption. Opowiada historię Arthura Morgana i całego gangu Dutcha van der Linde. Pojawia się także John Marston, bohater oryginału.

Następnie: Games with Gold: grudzień 2019 - pełna oferta

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami