PS Plus: grudzień 2019 - pełna oferta: gry już dostępne

Titanfall 2 i Monster Energy Supercross.

Firma Sony zaprezentowała pełną listę gier, które od dzisiaj, 3 grudnia, bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafiło między innymi Titanfall 2, czyli futurystyczna strzelanka, w której wcielamy się w pilotów prowadzących ogromne maszyny, tytany. Produkcja oferuje rozbudowany tryb wieloosobowy oraz chwaloną przez graczy kampanię single player. Twórcy to studio Respawn Entertainment.

titan
Piloci w Titanfall 2 mogą biegać po ścianach i wysoko skakać

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymują też Monster Energy Supercross - The Official Videogame, grę o wyścigach motocyklowych. Bierzemy udział w zawodach na zamkniętych torach z licznymi przeszkodami. Autorzy uzyskali licencję na 80 oficjalnych marek oraz dwie klasy motocyklów, 250SX i 450SX. Do wyboru tryb multiplayer lub kariera.

3 grudnia do oferty PS Plus trafiły:

  • Titanfall 2 (PS4)
  • Monster Energy Supercross - The Official Videogame (PS4)

Jednocześnie znikają:

  • Nioh (PS4)
  • Outlast (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Subskrybenci Google Stadia Pro żądają zwrotu pieniędzy za kupione gry, które trafią do oferty abonamentu

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami