Games with Gold: grudzień 2019 - pełna oferta

Jurassic World Evolution, Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na grudzień 2019. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Jurassic World Evolution i Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc ściągną turowe Insane Robots z elementami karcianki i RPG. Gracze wcielają się we Franklina, maszynę, którą skazano na wymazanie pamięci i walki z innymi robotami. Zabawa dzieli się na dwie części: eksplorowanie plansz i walkę.

Natomiast pomiędzy 16 grudnia a 15 stycznia właściciele konsoli uzyskają dostęp do wspomnianego Jurassic World Evolution - wydanej w ubiegłym roku strategii ekonomicznej, w której zarządzamy parkiem z dinozaurami. Podczas zabawy rozbudowujemy placówkę i odkrywamy nowe stworzenia.

jurassic_world_gold
W Jurassic World Evolution gracze opiekują się własnym Parkiem Jurajskim

Z kolei od 1 do 15 grudnia na X360 trafi Toy Story 3, czyli produkcja oparta na filmie animowanym z zabawkami o tej samej nazwie. Gra pozwala nie tylko wziąć w wydarzeniach znanych z oryginału, ale też tworzyć własne historie w trybie Toy Box.

Od 16 do 31 grudnia produkcję z Chudym i Buzzem zastąpi zaś Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD, a więc odświeżona wersja platformówki wydanej pierwotnie na 3DS. Wcielając się w Trevora Belmonta gracze ponownie muszą powstrzymać Drakulę.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Początki prac nad Death Stranding i studia Hideo Kojimy w archiwalnych materiałach zza kulis

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami