Terminator: Resistance - Sprawy rodzinne

Dom Erin.

To zadanie wykonasz w trakcie misji Znajdź Macka. Dom Erin znajdziesz po drodze do doktora, więc nie trzeba szczególnie zbaczać z trasy.

Gdy w głównej misji podniesiesz pająka i zaczniesz iść w stronę celu głównego, miniesz dom za murem. To właśnie budynek misji pobocznej. Wejdź przez rozbite okna (1).

sprawy1

W środku czekają dwaj terminatorzy, więc nie jest to duże wyzwanie. Pamiętaj, by wycofywać się i chować za ścianami, by unikać strzałów.

W domu znajdź schody i wejdź na piętro. W zniszczonym, dużym pokoju na biurku znajdziesz list (2). Weź go i przeczytaj. Musisz udać się do innego miejsca.

sprawy2

Opuść dom Erin i udaj się w kierunku drugiego celu. Jest blisko, nieopodal posterunku Skynetu - jeśli chcesz, możesz ten posterunek zupełnie zignorować. W samym lokalu związanym z misją poboczną nie ma żadnych wrogów.

Na parterze otwórz pierwsze drzwi (3). W pomieszczeniu, po lewej stronie będzie ciało męża Erin. Przeszukaj je, by zakończyć misję.

sprawy3

Zadanie zostanie podsumowane następnym razem, gdy spotkasz Erin. Korzystają z okazji możesz tu wejść na piętro i przedostać się na dach posterunku, by hakować wieżyczki, jeśli chcesz.

Następnie: Terminator: Resistance - Pani Zemsta

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Radio dla Ryana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami