Sniper Ghost Warrior Contracts - pierwsze recenzje i oceny mediów

Bez zaskoczeń.

Sniper Ghost Warrior Contracts jest już dostępne, a w internecie pojawiły się pierwsze recenzje. Gra studia CI Games boryka się z problemami technicznymi, ale wielu autorów zgodnie chwali porzucenie formuły otwartego świata.

Poszczególne lokacje nadal są jednak całkiem rozległe, co pozwala podejść do celów od różnych stron i na różne sposoby. Recenzenci zwracają uwagę, że trafienia z karabinu snajperskiego sprawiają niezmienną satysfakcję.

„Początek nie zachwyca nijaką historią i backtrackingiem, ale całość nadrabia satysfakcjonującą fizyką pocisków, rozkoszną kamerą egzekucji i mnóstwem gadżetów” - podkreślił autor z IGN.

„Rzadko byłem w stanie dostać się do każdego celu pozostając niezauważonym, ponieważ wrogowie mogą czasem dostrzec nas właściwie ze wszystkich pozycji” - napisał recenzent z GamingBolt, krytykując aspekt skradankowy.

feature_image_3

Przykładowe oceny Sniper Ghost Warrior Contracts:

Gra jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami