Postal 4 wśród najpopularniejszych gier października na Steamie

Na liście jest też polskie Chernobylite.

Valve opublikowało oficjalną listę najpopularniejszych premier października na Steamie. Obok Destiny 2 czy Disco Elysium znalazł się na niej także Postal 4 oraz polska strzelanka survivalowa Chernobylite.

Postal 4: No Regerts zostało zapowiedziane i jednocześnie od razu udostępnione 15 października - w ramach programu Early Access. Podobnie jak poprzednie odsłony, to wciąż shooter stawiający na wulgarny humor.

Bohater trafia do stanu Arizona i przemierza okolice małego miasteczka w szlafroku - rozstał się z charakterystycznym płaszczem. Towarzyszy mu też wierny pies. Podczas eksploracji gracze spotykają między innymi grupę fanów obsesyjnie zafascynowanych Grą o Tron.

Wśród innych najpopularniejszych premier z października w zestawieniu znalazły się między innymi Trine 4, GRID czy polska gra o zarządzaniu średniowieczną karczmą - Crossroads Inn.

the_farm_51_podaje_date_premiery_gry_chernobylite_kurs_reaguje
Chernobylite polskiego studia The Farm 51 stawia na ponurą atmosferę

Warto zaznaczyć, że dziś - 26 listopada - według nieoficjalnych informacji ma rozpocząć się jesienna wyprzedaż na Steamie z okazji tygodnia Black Friday.

Następnie: Cyberpunk 2077 może trafić na PS5 i Xbox Scarlett, ale nie na premierę konsol - twierdzi CD Projekt

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami