Terminator: Resistance - Polowanie

Polegli żołnierze i Infiltrator.

Gdy skończysz misję Członkowie ruchu oporu, trafisz z powrotem do schronu. Po rozmowie z dowódczynią radzimy zaopatrzyć się w dodatkowe granaty u kwatermistrza przed opuszczeniem bazy. Gdy z niej wyjdziesz, trafisz do dzielnicy przemysłowej.

Misja jest o tyle wyjątkowa, że nie oznacza celów na mapie - daje jedynie wskazówki, gdzie ich szukać. Poniżej umieszczamy jednak lokalizację dwóch żołnierzy, których sygnał śledzisz.

Obydwaj znajdują się w północnej części dzielnicy. Pierwszy leży obok wraku auta (1), natomiast drugi jest na piętrze w zniszczonym domu (2) przy posterunku Skynetu.

polowanieMAPA

Obszar i tak nie jest zbyt rozległy, więc droga na północ jest raczej jedna. Spokojnie możesz likwidować wszystkich wrogów - nie spotkasz tu nikogo poza Terminatorami i opancerzonymi pająkami.

Warto też zwrócić uwagę na wieżyczki plazmowe (3). Hakuj dosłownie każdą! Dzięki nim możesz bezproblemowo pokonać każdego wroga na tej mapie. Jeśli zaczynają cię ścigać roboty, po prostu wróć w okolicę zhakowanego działka.

polowanie1

Przy pierwszym ciele praktycznie nie będzie wrogów, dwóch terminatorów czeka nieco dalej, gdy udasz się na wschód - ale możesz ich po prostu ominąć. Drugie ciało (4) to właściwie koniec misji. Gdy je zbadasz, ruszaj na północ, by opuścić lokację.

polowanie2

Po drodze będziesz musiał tylko pokonać parę Srebrzyków i opancerzonego pająka oraz dwa drony latające. Używaj do tego tradycyjnej broni.

Po scence musisz tylko strzelać do terminatora - to Infiltrator. Używaj granatów i podążaj za wrogiem, gdy się wycofuje. Kiedy zostaniesz z nim sam na sam, uważaj na jego granaty i cały czas się ruszaj, by nie mógł odpowiednio wycelować. Misja zakończy się po walce.

Następnie: Terminator: Resistance - Znajdź Macka

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Członkowie ruchu oporu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami