Powstaje coraz więcej modów do Star Wars Jedi: Upadły Zakon - najpopularniejszy usuwa rude włosy bohatera

Jest też zmiana kontrastu i kolorów, a także nowe stroje.

Wydane w połowie miesiąca Star Wars Jedi: Upadły Zakon doczekało się już sporej liczby modów. Społeczność pracuje głównie nad upiększeniem warstwy wizualnej, ale zdarzają się też narzędzia zmieniające wygląd głównego bohatera, przykładowo pozbywające się rudych włosów.

Jeden z najczęściej pobieranych modów, Skywalker ReShade FX - True HDR, imituje efekt HDR, starając się poprawić kontrast i głębię scen. Polepsza też ostrość obrazu w zaciemnionych miejscach.

sw1
Każdy musi sam ocenić, czy przeróbki twórców modów wyglądają lepiej niż oryginał

Cal Cestis Black Outfit, zgodnie z nazwą, zmienia domyślny strój i ponczo Jedi na ciemniejszą wersję. Dark Knight to kolejna propozycja ubioru Cala, tym razem czarna z czerwonymi akcentami.

Popularność zdobywa też Cinematic FX Reshade, którego zadaniem jest nadanie grze bardziej filmowego wyglądu.

Ze wszystkich modów na stronie NexusMods najpopularniejszy jest jednak Better Call Cal, który w jednym trybie pozbywa się domyślnej fryzury Cala, stawiając na krótko ogolone włosy, a w drugim znacznie przyciemna czuprynę bohatera.

sw2
Wygląda na to, że nie wszystkim pasuje fryzura Cala

Omawiana produkcja czerpie z rozwiązań znanych z Uncharted, Darks Souls, a nawet Tomb Raider. Gra otrzymała wysokie oceny i została doceniona także przez redakcję Eurogamer.pl: „To intensywna kampania dla jednego gracza i specyficzny, przyjemny styl rozgrywki” - napisaliśmy w naszej recenzji Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Następnie: Google odpowiada na zarzuty użytkowników Stadii o złamaniu obietnic przedpremierowych

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami