GTA Online będzie otrzymywać nową zawartość jeszcze przez co najmniej rok

Niekończąca się opowieść.

GTA Online otrzymało już mnóstwo darmowych dodatków, ale to wciąż nie koniec - pomimo równoległego rozwoju Red Dead Online, czyli modułu sieciowego Red Dead Redemption 2. Gracze mogą oczekiwać nowej zawartości jeszcze przez kilkanaście miesięcy.

- Staramy się mieć plan na co najmniej rok, ale chcemy też mieć możliwość wdrożenia istotnych zmian. Z tego powodu nie ujawniamy graczom całego rozkładu [planowanych DLC - red.] - powiedział w wywiadzie dla PC Gamer Rob Nelson, wiceszef Rockstar North.

gta1
GTA Online otrzymało już tyle dodatków, że trudno nadążyć

- Mimo to, gracze mogą być spokojni, że mamy mnóstwo nowych pomysłów, których jeszcze nie wykorzystaliśmy. Minęło już sześć lat i właśnie osiągnęliśmy rekord liczby graczy, za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni wszystkim, którzy biorą udział w tej przygodzie.

Deweloper wspomniał, że GTA Online na pewno otrzyma dodatek związany ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Mówiąc o rekordzie, Nelson ma natomiast na myśli wynik, jaki GTA Online osiągnęło dzięki dodatkowi Diamond Casino & Resort. DLC zadebiutowało 23 lipca i przyciągnęło do gry największą liczbę użytkowników od okresu premiery sieciowego komponentu GTA 5.

Rozszerzenie z kasynem to najnowszy duży dodatek do gry, ale od tego czasu produkcję rozszerzono o kolejne treści, między innymi DLC udostępnione w okolicach Halloween, które wprowadziło nowy tryb zabawy i pojazd.

Nie wiadomo, czy Rockstar równie mocno przyłoży się do rozszerzania Red Dead Online, jednak można oczekiwać, że dostosuje starania do mniejszego niż w przypadku GTA 5 zainteresowania produkcją.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami