CD Projekt wciąż rozważa różne systemy płatności dla trybu online w Cyberpunk 2077

Twórcy szukają najlepszych rozwiązań.

CD Projekt wciąż zastanawia się, jak będzie wyglądał system płatności związany z trybem sieciowym w Cyberpunk 2077 - poinformował szef firmy, Adam Kiciński, podczas rozmowy z inwestorami.

- Uważamy, że jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by dzielić się jakimikolwiek szczegółami na ten temat. Projekt jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju. Wciąż eksperymentujemy, bo to nasz pierwszy tryb multiplayer i rozważamy różne opcje - zaznaczył przedstawiciel studia.

z25445833IER_Cyberpunk_2077
Może... nocne wyścigi online?

Nie wiadomo więc nawet, czy Kiciński miał na myśli ewentualną opłatę za udostępnienie komponentu sieciowego czy też mikropłatności w trybie multiplayer. Twórcy nie ujawnili jeszcze zresztą, jak tryb sieciowy może w ogóle wyglądać. Wiadomo tylko, że pojawi się w grze po premierze.

W dodatkowym materiale zaznaczono, że Cyberpunk 2077 wkracza w „kluczową, finalną fazę” produkcji - informację przekazał Piotr Nielubowicz, wiceprezes zarządu ds. finansowych w CD Projekt RED.

Cyberpunk 2077 ma zadebiutować 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Ambitny projekt zaoferuje customizację postaci i otwartą metropolię Night City do eksploracji.

Źródło: PC Gamer

Następnie: GTA Online będzie otrzymywać nową zawartość jeszcze przez co najmniej rok

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami