Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Forteca Inkwizytorów: droga do holokronu, Wewnętrzna Forteca

Rozdział 6 - docieramy do głównej bazy Inkwizycji.

Po tym, jak po walce na Bogano Trilla zabrała Calowi holokron, główny bohater Star Wars Jedi: Fallen Order wyrusza z drużyną go odzyskać. Po powrocie na Modliszkę i obejrzeniu kilku scen podejdź do holostołu i wybierz z niego nową lokację - Fortecę Inkwizytorów.

270

Po dotarciu na miejsce rozpoczniesz przygodę w zanurzeniu. Zacznij płynąć przed siebie, aż dotrzesz do lokacji o nazwie Obwód Obronny. Zanurkuj głębiej i zlokalizuj śluzę (1), przez którą wpłyń do bazy.

271

Wypłyń na powierzchnię i rozpraw się z oddziałem przeciwników (2), których tu spotkasz. Następnie użyj przycisku z prawej (3), aby otworzyć drzwi. Za nimi spotkasz droida strażniczego, z którym się uporaj.

272

Przebij się przez korytarz wypełniony przeciwnikami i kontynuuj, aż do pomieszczenia ze szturmowcami i droidem strażniczym. Po wyeliminowaniu rywali przepchnij generator (4) na drugą stronę pomieszczenia i spowolnij go. Następnie włóż kabel (5) do gniazda (6), po czym skorzystaj z komputera (7).

273

Wróć na korytarz i ruszaj w lewo. W miejscu z palącą się rurą zwróć uwagę na okno z prawej (8). Użyj na nim pchnięcia, co spowoduje wpłynięcie do środka wody, która zaleje ogień i umożliwi przepłynięcie dalej.

274

Płyń cały czas przed siebie, aż dotrzesz do miejsca, gdzie możesz wyjść na powierzchnię (9). W kolejnym pomieszczeniu znajdziesz punkt medytacyjny. Skorzystaj z niego i przejdź przez pobliskie drzwi.

275

W ten sposób dotrzesz do Wewnętrznej Fortecy. Oczyść pomieszczenie z dużej ilości wrogów, po czym przejdź przez drzwi z prawej (10). W kolejnej lokacji rozpraw się z dwoma szturmowcami czystki.

276

Po ich pokonaniu na środku sali rozsuną się kraty, a na arenę wbiegną kolejni żołnierze (w sumie kilka grup). Możesz ułatwić sobie starcie spychając ich (11) w przepaść. Po walce włam się BD-1 do komputera i otwórz przejście.

277

Kolejna lokacja składa się z centralnej platformy i kilku pięter połączonych schodami. Zacznij od rozprawienia się ze wszystkimi wrogami w pomieszczeniu. Następnie wejdź na piętro z konsolą (12) - użyj jej, żeby otworzyć przejście Cere.

278

Po chwili zostanie otworzone przejście (13) na dole. Skorzystaj z niego, po czym użyj komputera, żeby wysunąć platformę, po której przejdź nad przepaścią. Potem identycznie postąp do z kolejną platformą i zachowaj grę w punkcie medytacyjnym.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Forteca Inkwizytorów: Trilla Suduri (boss), Darth Vader, finał, zakończenie

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: otworzenie Sanktuarium, Mędrzec Zeffo, kostka, holokron, Trilla Suduri (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami