Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Dathomira: astrium, Grobowiec Kujeta, siostra nocy Merrin, Taron Malicos (boss)

Rozdział 5 - wracamy na pustynną planetę, gdzie walczymy z niebezpiecznym wędrowcem.

Po odwiedzeniu lodowej planety Ilum, Cal, główny bohater Star Wars Jedi: Fallen Order, wraca na statek z nowym mieczem świetlnym. Kolejnym punktem kampanii będzie dotarcie na odwiedzoną wcześniej, pustynną planetę - Dathomirę.

250

Po dotarciu na miejsce zacznij kierować się w stronę celu, czyli grobowca Kujeta. Po drodze będziesz atakowany przez wskrzeszone nieumarłe siostry (1). Tym razem możesz jednak stawić im czoło. Pamiętaj tylko, żeby nie dać się okrążyć, ponieważ szybkie ataki rywalek mogą okazać się zabójcze.

251

Po dotarciu do celu podróży podejdź do drzwi (2) i wejdź z nimi w interakcję. Po chwili rozpocznie się wizja, w której bohater stanie do walki z Jaro Tapalem. Po walce przejdź przez otwarte drzwi. Rozpraw się z dwójką przeciwników i przejdź przez zwężenie.

Walka z Taronem Malicosem (boss)

Dotrzesz do kolejnej lokacji, gdzie Cal odbędzie rozmowę z Nerrin. Po jej zakończeniu udaj się w stronę areny, gdzie rozpocznie się kolejna scena. Po jej zakończeniu staniesz do walki z Taronem Malicosem, uzbrojonym w dwa miecze.

252

Jak zwykle uważaj na specjalne ataki, w których przeciwnik zaczyna świecić na czerwono (3). Jednym z nich będzie wyskok i atak mieczami z powietrza.

253

W trakcie walki możesz doskakiwać do przeciwnika i zadawać mu serię ciosów, które przełamią jego pasek wytrzymałości (4). W ten sposób odsłonisz rywala i będziesz mógł mu zadać obrażenia. Możesz także przełamać jego obroną za pomocą pchnięcia mocy, jednak korzystaj z tej możliwości tylko, jeśli rywal szykuje się do ataku, w innym przypadku obroni się przed mocą.

254

Co pewien czas rywal będzie podrzucał jeden miecz (5) i atakował bohatera. Staraj się go wtedy odepchnąć mocą lub odskocz od niego, ponieważ po chwili miecz ruszy w stronę bohatera. Najlepiej go wtedy zablokować.

255

Malicos może też korzystać z mocy, aby przywoływać głazy (6). Kiedy do tego dojdzie wykonuj przed nimi uniki.

256

W drugiej części walki ataki Talos przybiorą na szybkości i sile. Dojdą też nowe ciosy, na przykład rzut dwoma mieczami (7), które najlepiej blokować jeden po drugim.

257

Rywal zacznie również przywoływać kilka głazów (8) i rzucać nimi pojedynczo, a potem wszystkimi naraz. Możesz je blokować, odskakiwać na boki lub próbować podbiec do rywala i użyć pchnięcia mocy.

258

W drugiej części walki bohatera będzie wspomagać Merrin (9). Jeśli trafi przeciwnika, to może wybić go z równowagi, co może dać nieco czasu na doskoczenie do niego i zadaniu kilku ciosów.

259

Po walce skieruj się w stronę świecącego na żółto przejścia. Przejdź przez nie i rusz do przodu, aż do miejsca, gdzie zdobędziesz poszukiwane astrium (10). Wróć do Merrin, a potem na statek.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: otworzenie Sanktuarium, Mędrzec Zeffo, kostka, holokron, Trilla Suduri (boss)

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Ilum: Kryształ Kyber, rozłączny miecz, AT-ST

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami