Kolekcja 200 platynowych trofeów na płótnie - gracz prezentuje zdobyte osiągnięcia

Dorobek z 10 lat.

Jeden z graczy przygotował płótno, na którym umieścił grafiki symbolizujące zdobyte przez siebie platynowe trofea.

Mozaika stworzona przez użytkownika forum Reddit o pseudonimie eblackham prezentuje 200 osiągnięć, które internauta otrzymał za ukończenie poszczególnych gier w stu procentach. Zgromadzenie wszystkich zajęło 10 lat i pochodzą z tytułów na PS3 i PS4.

W rozmowie z serwisem Twinfinite gracz przyznaje jednak, że zdobycie wszystkich „platyn” nie było łatwym zadaniem. Najbardziej dumny jest z odblokowania trofeów w Dead Space 2, które sprawiło najwięcej problemów.

[Image] To celebrate the past decade of Playstation gaming and trophy hunting, I created a canvas of 200 platinum trophies that I have earned since 2009. from PS4

- Trofeum o nazwie Hardcore wymaga ukończenia gry na najtrudniejszym poziomie trudności, przy czym można zapisać rozgrywkę tylko trzy razy. Trzeba planować, gdzie wykonać save i upewnić się, że ulepszyliśmy odpowiednie bronie, inaczej utkniemy i będziemy musieli zaczynać od nowa - tłumaczy.

Dużym wyzwaniem okazało się także zdobycie platynowego trofeum w Persona 5, ale głównie przez czas zabawy. Na zabawie internauta spędził łącznie 135 godzin - tylko wspomnianej produkcji poświęcił dwa miesiące.

dead_space_2_platyna
„Platyna” w Dead Space 2 sprawiła najwięcej problemów

Eblackham najmilej wspomina jednak gry z serii Uncharted, ponieważ były to jedne z pierwszych tytułów uruchomionych na PS3. Co ciekawe, pozycją, na której zamierza się teraz skoncentrować, jest Death Stranding.

Trofea z konsol PlayStation to odpowiednik osiągnięć z platform Microsoftu. Platynowe są najcenniejsze i otrzymuje się je za odblokowanie wszystkich pozostałych, czyli kompletnego zestawu brązowych, srebrnych i złotych.

Źródło: Twinfinite

Następnie: Wiedźmin - ujawniono polskie tytuły wszystkich odcinków pierwszego sezonu

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami