Gran Turismo Sport otrzyma dodatek z Lewisem Hamiltonem - do trybu single

Wyzwania czasowe z mistrzem F1.

Polyphony Digital poinformowało, że 28 listopada na PS4 zadebiutuje płatny dodatek do Gran Turismo Sport. Ceny DLC na razie jednak nie ujawniono.

Przeznaczone do trybu single rozszerzenie wprowadzi wyzwania czasowe z Lewisem Hamiltonem. W planach łącznie 10 misji, w których kierując Mercedesem-AMG GT3 lub Subaru Mercedesem C9 gracze spróbują pobić czas ustanowiony przez mistrza Formuły 1.

gt_sport_hamilton
Dodatek pozwoli zmierzyć się z duchem Hamiltona

Użytkownicy spróbują swoich sił między innymi na torach Nürburgring, Autódromo De Interlagos, Suzuka Circuit Brands oraz Hatch Grand Prix Circuit. Na każdym pojawi się możliwość włączenia ducha samochodu wspomnianego kierowcy.

Gracze otrzymają opcję ustawienia przesunięcia czasowego widma Hamiltona i zresetowania jego pozycji w dowolnym momencie. Ponadto uzyskają dostęp do szczegółowych danych dotyczących swojego przejazdu - sprawdzą na przykład punkty hamowania i operowanie mocą.

To nie wszystko, ponieważ do niektórych torów twórcy dołączą specjalne samouczki wideo, w których mistrz F1 udzieli wskazówek dotyczących jazdy. Ponadto kierowca skomentuje nasze poczynania podczas właściwej rozgrywki.

Poszczególne wyzwania autorzy podzielą na kilka stopni trudności, a ukończenie dowolnego gra nagrodzi nowym samochodem i dodatkowymi kredytami. Co ciekawe, osiągnięcie wyniku na poziomie złota zwiększy limit kredytów z 20 do 100 milionów.

Poza tym za przejście misji w trudnych warunkach gracze zdobędą Projekt 44 - bonusowe auto zaprojektowane przez zespół Lewisa Hamiltona. Do tego rankingi sieciowe w każdym zadaniu i funkcja udostępniania zapisanych powtórek w internecie.

Warto zaznaczyć, że wraz z DLC - 28 listopada - do Gran Tutismo Sport trafi także zupełnie nowy tor, czyli Laguna Seca, które jest zlokalizowane na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Gran Turismo Sport

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Forza Street zostanie niedługo wyłączona

Twórcy porzucają darmową odsłonę serii.

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami