Terminator: Resistance - Powrót do Pasadeny

Zabawa w fotografa.

Po misji W oku cyklonu jesteś w bazie ruchu oporu. Udaj się do Alvina, a nauczysz się ulepszać broń. Potem zajrzyj jeszcze do kwatermistrza, porozmawiaj z nim i idź do wyjścia.

Trafisz do kryjówki swoich przyjaciół. Porozmawiaj z Erin oraz Ryanem i skieruj się do bramy, by przejść do Pasadeny. Zatrzyma cię Patrick i zleci jedną z misji pobocznych.

Pasadena

Po wejściu do zrujnowanego miasta pójdź do budynku po lewej, gdzie można zapisać stan gry. Następnie idź prosto, droga jest prosta, a wrogów na razie nie ma dookoła. Cele radzimy wykonywać w następującej kolejności: A, B, C.

pasa1

Kiedy zaczniesz kierować się w stronę pierwszego celu, pamiętaj, by się skradać. Na początku spotkasz zwykłe roboty, więc nie sprawią problemu. Dopiero później, gdy lokacja nieco się zawęzi, pojawią się też Terminatory.

Koniecznie używaj regularnie noktowizji, by z daleka dostrzegać wrogów nawet przez obiekty.

pasa2

Możesz próbować się skradać, ale z bronią plazmową nawet T800 można szybko zabić, jeśli celujesz w głowę. Uważaj tylko, by nie wystawiać się zanadto na ich ostrzał. Warto też zaznaczyć, że na opancerzone pająki doskonała jest strzelba.

Czasem można łatwo uniknąć starcia - na przykład przed pierwszym celem misji. Możesz poczekać i schować się za wrakiem przy autobusie (1), a potem pójść dalej, kiery Terminatorzy cię miną. Nie mają zbyt dobrej wizji peryferyjnej.

pasa3

Zwróć uwagę na mapę i budynek z ikoną domku. Zapisz w nim grę, a potem udaj się do parkingu piętrowego. Wskocz na samochód i przejdź na dach. Podejdź do oznaczonego ikoną miejsca i zacznij robić zdjęcia - aparat to ten sam przycisk, co noktowizja. Gra wskaże ci trzy cele, które masz sfotografować.

Posterunek i T47

Następnie ruszaj w południowym kierunku. Nie schodź na ulice - idź budynkami prosto, przez bramę zablokowaną częściowo karetką. Wyjdziesz prosto na posterunek Skynetu, który warto zhakować. Najpierw zhakuj wejście do środka (2), oczywiście cały czas patrząc, czy nie nadchodzą strażnicy.

pasa4

Wejdź do posterunku, uważając na laser wieżyczki. Kiedy odpowiednio się obróci, zhakuj ją, a potem po prostu poczekaj, aż nadejdą Terminatorzy. Działko sobie z nimi poradzi. Zhakuj też drugą wieżyczkę niedaleko, a przede wszystkim wejdź na dach (schody są po lewej) i zhakuj trzecie działko (3). Jest o tyle ważne, że pomoże ci zniszczyć wielkiego robota T47.

pasa5

Po zhakowaniu działek zejdź do piwnicy i zhakuj główny komputer. Przejmiesz w ten sposób posterunek. Wracaj tym samym wyjściem na ulicę i skieruj się do zniszczonego budynku z celem misji. Wejdź na piętro i powtórz zabawę w fotografa.

Obok tego budynku obszar patroluje T47 (4). Też zrób mu zdjęcie i poczekaj, aż zacznie do niego strzelać działko na dachu posterunku. Powinno mocno uszkodzić wielkiego przeciwnika. Możesz go wykończyć, gdy zostanie mu bardzo mało życia - bo zasoby z jego złomu są cenne.

pasa6

Po pokonaniu T47 ruszaj na zachód. Zlikwiduj Terminatorów przy drewnianym domu - to miejsce zadania pobocznego Gra w podchody.

Ostatnie zdjęcia

Zanim skierujesz się do ostatniego celu, obserwuj ulicę. Poczekaj, aż jeden lub dwóch wrogów znajdzie się przy zbiorniku z paliwem (5) i zniszcz go, by zabić przeciwników.

pasa7

Droga do budynku z ostatnim miejscem do zdjęć stoi otworem. Wejdź na oznaczone miejsce, zrób zdjęcia. Następnie wracaj do kryjówki - najbliższa droga prowadzi obok posterunku, który przejąłeś. Do wyjścia z lokacji możesz po prostu pobiec, ignorując paru pozostałych wrogów.

W kryjówce porozmawiaj z Jennifer i idź spać, by zaczęła się dłuższa scenka.

Następnie: Terminator: Resistance - Członkowie ruchu oporu

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - W oku cyklonu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami