Resident Evil 3 Remake w 2020 roku? Kolejne nieoficjalne informacje

Nemesis powróci.

Remake gry Resident Evil 3 ma ukazać się w przyszłym roku - twierdzi YouTuber z kanału Spawn Wave, który w przeszłości ujawnił między innymi Elden Ring, czyli nowy projekt studia From Software. Potwierdzają to też źródła naszych kolegów z brytyjskiego Eurogamera.

To nie pierwsze nieoficjalne informacje dotyczące tego remake'u. Doniesienia na ten temat pojawiały się już w marcu. Produkcja ma zostać zbudowana w taki sam sposób, jak wydany w styczniu Resident Evil 2.

Fani mogą więc liczyć na pełny remake, stworzony na nowym silniku, z przerobionymi lokacjami, a możliwe, że również z drobnymi zmianami fabularnymi.

Przypomnijmy - w Resident Evil 3: Nemesis wcielamy się w Jill Valentine, znaną z pierwszej części cyklu. Stara się uciec z Raccoon City, które padło już ofiarą wirusa zmieniającego ludzi w zombie.

Głównym przeciwnikiem bohaterki jest tytułowy Nemesis. Potężny mutant, zaprojektowany specjalnie po to, by polować na członków policyjnej grupy S.T.A.R.S. Jest praktycznie niezniszczalny.

resident_evil_3
Przyjemniaczek.

Według spekulacji autora Spawn Wave, gra może zostać zapowiedziana w grudniu na The Game Awards.

Następnie: Valve tłumaczy, dlaczego Half-Life: Alyx to gra tylko na VR

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami