Prace nad Cyberpunk 2077 wkroczyły w kluczową, finalną fazę - przekonuje CD Projekt

Przedsprzedaż zgodna z oczekiwaniami.

Przy okazji publikacji raportu za trzeci kwartał 2019 roku przedstawiciele grupy CD Projekt ujawnili, że prace nad Cyberpunk 2077 znajdują się na ostatnim etapie.

Informację o aktualnym stanie projektu przekazał Piotr Nielubowicz - wiceprezes zarządu firmy do spraw finansowych - w opublikowanym materiale wideo, odnoszącym się do zaprezentowanych wyników.

- Trzeci kwartał bieżącego roku minął nam pod znakiem intensywnej pracy nad dalszą produkcją i promocją Cyberpunka, który wszedł w kluczową, finalną fazę developmentu [rozwoju - red.]. Rozpoczęliśmy wewnętrzne i zewnętrzne testy gry oraz lokalizację na poszczególne wersje językowe - wyjaśnia. To sugeruje, że nie powinno dojść do żadnych opóźnień.

O ile podstawowa produkcja jest bliska ukończenia, moduł wieloosobowy wciąż znajduje się na wczesnym etapie. Nielubowicz podkreślił, że analizowane są różne opcje, w tym dotyczące sposobu monetyzacji, choć obiecano, że model biznesowy będzie uczciwy dla gracza.

Ponadto prezes grupy - Adam Kiciński - ogłosił, że liczba zamówień przedpremierowych Cyberpunk 2077 jest zgodna z dotychczasowymi prognozami firmy. Nie wyklucza jednak, że wynik może wzrosnąć bliżej debiutu.

cyberpunk_2077_prace_final
W Cyberpunk 2077 trafimy do różnych miejsc

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

- Przedsprzedaż jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. Na początku mieliśmy wystrzał zamówień, a następnie nastąpiła stabilizacja, jest to naturalne. Najistotniejszym okresem będą prawdopodobnie ostatnie dni przed premierą: w przypadku Wiedźmina 3 większość przedsprzedaży miała miejsce wówczas - tłumaczy.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Stooq

Następnie: Gigantyczny Arthur w Red Dead Redemption 2, dzięki modyfikacji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami