Prace nad Cyberpunk 2077 wkroczyły w kluczową, finalną fazę - przekonuje CD Projekt

Przedsprzedaż zgodna z oczekiwaniami.

Przy okazji publikacji raportu za trzeci kwartał 2019 roku przedstawiciele grupy CD Projekt ujawnili, że prace nad Cyberpunk 2077 znajdują się na ostatnim etapie.

Informację o aktualnym stanie projektu przekazał Piotr Nielubowicz - wiceprezes zarządu firmy do spraw finansowych - w opublikowanym materiale wideo, odnoszącym się do zaprezentowanych wyników.

- Trzeci kwartał bieżącego roku minął nam pod znakiem intensywnej pracy nad dalszą produkcją i promocją Cyberpunka, który wszedł w kluczową, finalną fazę developmentu [rozwoju - red.]. Rozpoczęliśmy wewnętrzne i zewnętrzne testy gry oraz lokalizację na poszczególne wersje językowe - wyjaśnia. To sugeruje, że nie powinno dojść do żadnych opóźnień.

O ile podstawowa produkcja jest bliska ukończenia, moduł wieloosobowy wciąż znajduje się na wczesnym etapie. Nielubowicz podkreślił, że analizowane są różne opcje, w tym dotyczące sposobu monetyzacji, choć obiecano, że model biznesowy będzie uczciwy dla gracza.

Ponadto prezes grupy - Adam Kiciński - ogłosił, że liczba zamówień przedpremierowych Cyberpunk 2077 jest zgodna z dotychczasowymi prognozami firmy. Nie wyklucza jednak, że wynik może wzrosnąć bliżej debiutu.

cyberpunk_2077_prace_final
W Cyberpunk 2077 trafimy do różnych miejsc

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

- Przedsprzedaż jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. Na początku mieliśmy wystrzał zamówień, a następnie nastąpiła stabilizacja, jest to naturalne. Najistotniejszym okresem będą prawdopodobnie ostatnie dni przed premierą: w przypadku Wiedźmina 3 większość przedsprzedaży miała miejsce wówczas - tłumaczy.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Stooq

Następnie: Gigantyczny Arthur w Red Dead Redemption 2, dzięki modyfikacji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami