Anulowany horror Silent Hills miał wysyłać wiadomości na telefon i e-mail gracza

Nie tylko w czasie rozgrywki.

Niezrealizowany projekt Hideo Kojimy o tytule Silent Hills miał rzekomo wykorzystać nietypowe rozwiązanie. Planowano, aby postacie z gry wysyłały graczowi wiadomości na telefon i skrzynkę e-mail.

Ciekawostkę przekazała Alanah Pearce - była dziennikarka IGN - kiedy na Twitterze odpowiadała na serię pytań o grach, które zostały porzucone przez deweloperów.

Co ciekawe, bohaterowie gry mieli się komunikować z użytkownikiem nie tylko podczas zabawy. Cały system miał się wiązać z koniecznością zarejestrowania przed rozpoczęciem przygody.

Oczywiście nie wiadomo, czy Silent Hills finalnie oferowałoby wspomnianą funkcję, ale Kojima jest znany z niestandardowych rozwiązań oraz poszukiwania sposobów na zaskoczenie gracza i burzenie czwartej ściany.

Silent Hills zostało zapowiedziane w 2014 w nietypowy sposób. Teaser odkryli gracze, którzy ukończyli tajemniczą grę P.T. na PS4. „Demo” jest powszechnie uznawane za jeden z najstraszniejszych interaktywnych horrorów w historii.

W 2015 roku Hideo Kojima odszedł z Konami, a projekt porzucono. W Silent Hills główną rolę miał grać Norman Reedus, który wciela się w bohatera Death Stranding. Niedawno aktor stwierdził jednak, że nowa gra japońskiego projektanta jest lepsza niż omawiany horror.

Następnie: Prace nad Cyberpunk 2077 wkroczyły w kluczową, finalną fazę - przekonuje CD Projekt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami