Ujawniono specyfikację PC, na którym prezentowano Microsoft Flight Simulator

Potężna maszyna do gry w 4K.

Jeden z uczestników niedawnego eventu X019 miał okazję zagrać w Microsoft Flight Simulator. Na forum Reddit ujawnił on częściową specyfikację komputera, na który uruchomiono grę.

PC został wyposażony w kartę graficzną RTX 2080 Ti, 32 GB pamięci RAM oraz procesor Intel i7 (jak podejrzewa gracz, był to model 9700K). Warto dodać, że gra działała w 4K.

Użytkownik podkreślił, że zwiastuny nie oddają dobrze tego, jak prezentuje się oprawa wizualna Microsoft Flight Simulator. Zachwala przede wszystkim oświetlenie i system pogody.

Gracz nie narzeka też na jakiekolwiek problemy z płynnością, więc można zakładać, że wymienione wyżej podzespoły nie przeszkodzą w korzystaniu z gry w 4K - choć nie wiadomo, czy też w 60 klatkach na sekundę.

Flight_Simulator_2020
Miasta mają być dokładnie odwzorowane

Użytkownik jest też pod wrażeniem samej rozgrywki. Jako pilot i fan lotnictwa, ocenił model aerodynamiczny jako „doskonały”. Chwali też realistyczne zachowanie się maszyny przy różnych warunkach atmosferycznych.

Microsoft Flight Simulator trafi na PC i Xbox One w 2020 roku.

Źródło: Reddit

Następnie: Nowe informacje o Gamedec - cyberpunkowej grze z akcją w Warszawie

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami