Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Ilum: świątynia Jedi, zagadka ze światłem i kryształami

Rozdział 5 - docieramy na lodową planetę.

Po odwiedzeniu ruin na Dathomirze Cal, główny bohater Star Wars Jedi: Fallen Order, musiał uciekać przed siostrami nocy i w pośpiechu opuścić planetę. Po powrocie na Modliszkę rozpocznie się długa scena z kompanami, po której akcja przeniesie się do lodowego świata - Ilum.

229

Udajemy się tu w celu naprawienia miecza. Zacznij od ruszenia przed siebie i kontynuuj, aż dotrzesz do lodowej ściany. Przyjrzyj się jej i zlokalizuj szczelinę (1), przez którą przedostań się dalej.

230

W nowej lokacji zacznij wchodzić po ścianie (2). Kieruj się w prawo oraz w górę i kontynuuj, aż dotrzesz na ląd.

231

Udaj się w stronę kolejnej, bardzo wysokiej ściany, po której zacznij się wspinać. Nie musisz wchodzić na jej szczyt - cel, czyli półka skalna (3) znajduje się bowiem z lewej strony, mniej więcej w połowie drogi.

232

Po dotarciu do tego miejsca udaj się w lewo i kontynuuj, aż do świątyni Jedi. Zacznij od złapania wtyczki (4) i umieszczenia jej w gnieździe (5) z prawej strony. Następnie skieruj się do wnętrza lokacji.

233

Skorzystaj z mocy, aby przestawić gniazdo (6) na drugą stronę (7). Po uczynieniu tego podnieś wtyczkę (8) i użyj jej na przestawionym gnieździe.

234

Następnie złap linę (9) od kryształu i pociągnij ją w swoim kierunku. W ten sposób ustawisz kryształ tak, aby odbijające się od niego światło stopiło lodowe przejście (10).

235

Skorzystaj z kabla od kryształu pod sufitem i przeskocz na drugą stronę lokacji. Następnie przywołaj gniazdo (11) do platformy (12), po czym podłącz do niego kabel (13) od kryształu. Na koniec popchnij gniazdo na drugą stronę (14).

236

Przeskocz na platformę z lewej i skieruj się do przejścia (15). Pokonaj dwie przeszkody, a dostaniesz się na początek świątyni.

237

Podnieś kabel (16) i pociągnij go, co spowoduje odsłonięcie strumienia światła, który stopi kolejne przejście (17). Udaj się w tamtym kierunku i skorzystaj z punktu medytacji.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Ilum: Kryształ Kyber, rozłączny miecz, AT-ST

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Dathomira: wioska braci, ruiny, retrospekcja, ucieczka przed siostrami

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami