Terminator: Resistance - umiejętności i rozwój postaci

Jakie talenty wybrać.

Terminator: Resistance jest strzelanką FPP, ale oczywiście możemy rozwijać tu umiejętności bohatera, podobnie jak w wielu innych współczesnych shooterach.

Rozwój postaci jest prosty. Wystarczy w głównym menu wybrać zakładkę Umiejętności, a zobaczymy spis talentów do wyboru. W rogu ekranu widzimy cały czas, ile punktów doświadczenia możemy wydać na talenty.

Otrzymujemy 3 główne kategorie talentów. Poniżej wskazujemy, w jakie najlepiej inwestować na początku gry.

skille

W kategorii Walki najlepiej inwestować punkty w umiejętności Broni. Zwiększenie siły obrażeń przyda się przez całą grę, a na początku sprawi, że bez problemu poradzimy sobie z każdym robotem.

Wrogowie i tak mają problemy z wykrywaniem nas, więc inwestowanie punktów w Skradanie jest niepotrzebne, przynajmniej na starcie.

W kategorii Nauka na początku gry najbardziej przydatne jest otwieranie zamków. Dzięki tej zdolności pozyskamy więcej zasobów, bo otworzymy zamknięte skrzynie i szafki.

Z kolei w ostatniej kategorii, Przetrwanie, najlepiej inwestować doświadczenie w zdolność Wytrzymałości oraz Zdolnego ucznia. Ta pierwsza zwiększa nasz stan zdrowia, a druga sprawia, że zdobędziemy więcej punktów doświadczenia - więc będziemy mogli szybciej rozwijać bohatera.

Następnie: Terminator: Resistance - rzemiosło, tworzenie przedmiotów

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - leczenie się, apteczki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami