Terminator: Resistance - Co z Colinem?

Idź do fabryki.

Po misji Sztuka przetrwania aktywuje się nowe zadanie. Musimy bowiem sprawdzić, co stało się z Colinem i dlaczego przestał się do nas odzywać przez radio.

Droga do fabryki jest prosta, a wyeliminowałeś już wrogów wcześniej, więc teraz powinieneś spotkać dopiero przeciwników w okolicy samego celu - zobaczysz na pewno opancerzonego pająka przed fabryką.

Strzel w zbiornik paliwa (1), gdy wróg będzie w pobliżu, by pozbyć się robota.

colin1

Następnie idź prosto do fabryki. W środku nie ma żadnych oponentów. Zejdź schodkami na niższy poziom i przejdź drzwiami dalej, a trafisz do nowego obszaru.

Idź przez kolejne pomieszczenia. Wejdziesz po schodach na górę. W korytarzu po skręceniu w lewo zajrzyj do pokoju po prawej stronie (2), żeby zebrać zasoby. Potem idź dalej.

colin2

Trafisz do większego magazynu, zobaczysz też Colina. Podejdź do zabitego mężczyzny, a rozpocznie się scenka, podczas której nic nie możesz robić. Po prostu poczekaj, aż się skończy. Krótka misja dobiegnie tym samym końca, obudzisz się w bazie.

Następnie: Terminator: Resistance - Odsiecz

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Sztuka przetrwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami