Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: nurkowanie, dotarcie do Drzewa Początku, ucieczka przed statkiem

Rozdział 4 - kontynuujemy wędrówkę przez dżunglę.

Po dotarciu do Tarffula i Marii w ramach kampanii fabularnej Star Wars Jedi: Fallen Order, otrzymasz kolejny cel, polegający na dotarciu do Drzewa Początku. Pamiętaj, że od tego momentu bohater posiada aparat tlenowy, dzięki któremu może nurkować i bez ograniczeń przebywać pod wodą.

165

Zacznij od zeskoczenia z platformy i wskoczenia do wody. Zacznij kierować się w kierunku celu pokazanego na holomapie. W pewnej chwili nie będziesz mógł przepłynąć dalej. Zanurkuj wtedy i kontynuuj drogę pod wodą przepływając przez stalowe obiekty (1). Dotrzesz do miejsca z rośliną - wskocz na nią i złap się pnączy na ścianie, po których wejdź na górę.

166

Na miejscu rozpraw się z oddziałem szturmowców oraz Slyyygami, które z nimi walczą. Wskocz do jeziorka (2) i przepłyń dalej pod wodą.

167

Trafisz do jaskini, przez którą przejdź, na końcu zjeżdżając po pochylni. Wskocz na ścianę i zacznij kierować się w prawo oraz w górę. Musisz się spieszyć, aby nie zostać złapanym przez zabójcze rośliny (3). Następnie przeskocz szybko po mięsożernych roślinach, dostając się do kolejnej ściany z pnączami.

168

Udaj się w prawo i w dół, ponownie uciekając przed kwiatami. Kontynuuj, aż dotrzesz na plac ze szturmowcami. Pokonaj ich, po czym rzuć się na linę (4) i przeskocz na ścianę (5). Na górze wskocz do jeziorka, zanurkuj i przepłyń dalej. Kontynuuj, aż dotrzesz do długiej liny, po której zacznij wspinać się na górę.

169

Skorzystaj z punktu medytacji i udaj się w lewo. Wskocz na roślinę (6), a po wybiciu się przebiegnij po drewnianej ścianie (7). Trafisz na platformę z kilkoma przeciwnikami, w tym szturmowcem czystki. Jego ataki są silne, ale powolne, dlatego unikaj ich i atakuj, kiedy nadarzy się okazja.

Ucieczka przed statkiem

Po starciu przejdź przez drewniany most. Kontynuuj, aż dotrzesz do końca drogi, prowadzącej do drewnianej platformy.

170

Na miejscu pojawi się wrogi statek latający z Dziewiątą Siostrą (8). Po scence rozpocznie wrogowie rozpoczną ostrzał, a Cal zacznie zjeżdżać po błotnistej ścieżce.

171

Omijaj przeszkody, a na końcu zacznij przeskakiwać po mięsożernych roślinach (9) oraz przebiegać przez ścianę (10). Dotrzesz do pnączy, po których zacznij kierować się w lewo i w dół, po czym zeskocz na dół i rozpocznij kolejny ślizg po błocie.

172

W dalszej części ucieczki przed statkiem będziesz musiał wykazać się refleksem, ponieważ bohater będzie musiał przeskakiwać po kolejnych roślinach (11), a także szybko przebiegać po ścianach na swojej drodze.

173

Na końcu pościgu statek zostanie zaatakowany przez wielkiego ptaka (12), który doprowadzi do jego eksplozji.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: Drzewo Początku, wielki ptak, salto, podwójny miecz, Dziewiąta Siostra (boss)

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: Tarfful, Maria, Zarośnięta Przełęcz, Kraina Cieni, aparat tlenowy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami