Death Stranding - plecak: ulepszanie, dostosowywanie, superakumulator, kieszeń na granaty

Modyfikacje plecaka.

Od pewnego momentu w grze Death Stranding będziesz mógł modyfikować plecak. Oprócz kosmetycznych rzeczy, typu zmiana koloru wykończenia czy przypięcie różnego rodzaju ozdobników, możemy znacznie zwiększyć funkcjonalność plecaka, co pozwoli nam znaczne ułatwienia.

Aby rozpocząć modyfikację plecaka, musisz znajdować się w dowolnej kwaterze. Pamiętaj, że ta opcja będzie początkowo niedostępna, a więc warto zwracać uwagę na to za każdym razem, gdy zjedziemy do kwatery. W kwaterze spójrz w kierunku gabloty - na prawo i w dół od ŁD zauważysz opcję dostosowywania plecaka (1)

174

Aktywuj ją, przytrzymując przez chwilę kółko na padzie. Głównymi częściami modyfikacji okażą się sprzęt oraz akcesoria. Pierwszą z nich jest tworzenie elementów mocowanych (2) - po wybraniu tej opcji możesz przymocować do plecaka ulepszenia, które zdobyłeś do tej pory zyskując lajki od różnych postaci.

175

Takim ulepszeniem może być choćby kieszeń na granaty - korzystanie z niej zwolni miejsce na plecach, pozwalając nieść więcej ładunku. Możesz korzystać z kilku kieszeni na jednym plecaku. Innym ciekawym rozwiązaniem jest superakumulator, który zwiększa ilość energii dostępnej dla egzoszkieletów i innego sprzętu. Również możesz korzystać z kilku w jednym momencie.

Gdy wybierzesz opcję dodania akcesoriów(3), do plecaka przyczepisz przede wszystkim zdobywane wcześniej przedmioty kosmetyczne i inne ozdoby. Oczywiście jeśli chcesz. Wszelkie zmiany będą widoczne od razu obok, w widoku plecaka (4).

Podczas dostosowywania plecaka możesz zmienić także kolor jego wykończenia - wystarczy, że przytrzymasz trójkąt na padzie i wybierzesz stosowną barwę.

Następnie: Death Stranding - długość gry, ile godzin do przejścia

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - aerobagażnik: jak używać, funkcja jazdy (deskorolka)

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami