Aktualizacja The Outer Worlds umożliwia zwiększenie tekstu na ekranie

Oraz poprawia błędy.

Wczorajsza aktualizacja do The Outer Worlds uzupełnia grę o jedną z najbardziej wyczekiwanych przez społeczność funkcji - możliwość dostosowania rozmiaru napisów. Wielu miłośników nowego RPG od studia Obsidian Entertainment twierdziło, że tekst w grze jest za mały.

Opcja jest dostępna na wszystkich platformach. Aby zmienić rozmiar napisów przy rozmowach, przerywnikach filmowych i tekstach w terminalach, należy wejść w ustawienia, a potem do zakładki z interfejsem.

toww
Koniec mrużenia oczu podczas czytania

To jednak nie wszystko, co poprawia aktualizacja 1.1.1.0. Twórcy skupili się też na wyeliminowaniu błędów, w tym powodujących „zawieszenie się” gry, a także przytłumienie dźwięku na PS4. Poprawnie powinny też działać zadania z towarzyszami i osiągnięcia.

Ponadto jakość listowia na Xbox One równa się teraz z wersją na PlayStation 4.

Zobacz: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

The Outer Worlds to nastawione na akcję RPG z elementami strzelanki, osadzone w realiach science-fiction. Gracze wcielają się w wykreowaną przez siebie postać, która po 70 latach hibernacji wybudza się na statku kosmicznym.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami