Aktualizacja Red Dead Redemption 2 naprawia błąd z tempem utraty energii i wagi zależnym od liczby FPS

Rockstar Games wyeliminowało problem.

Studio Rockstar Games opublikowało nową aktualizację Red Dead Redemption 2 w wersji PC. Deweloperzy naprawili między innymi błąd z utratą energii i wagi głównego bohatera.

Gracze niedawno odkryli, że liczba wyświetlanych klatek na sekundę wpływa na tempo zużycia rdzeni energii i spadku ciężaru prowadzonej postaci - więcej FPS znacznie przyspieszało wspomniany proces.

rdr2_strzelaniny
W Red Dead Redemption 2 nie brakuje strzelanin

Teraz okazuje się, że problem występował nie tylko w kampanii fabularnej, ale również w module sieciowym. To oznacza, że wpływał negatywnie na rozgrywkę, psując równowagę zabawy w zmaganiach wieloosobowych.

Rozwiązano jednak nie tylko wymieniony kłopot. Twórcy wprowadzili dodatkowe ulepszenia, które zmniejszają częstotliwość spowolnień i zatrzymań gry na komputerach wyposażonych w cztero i sześciordzeniowe procesory.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Zajmująca 2,9 GB aktualizacja usunęła także błąd, który sprawiał, że punkty nanoszone na mapę przez gracza nie były umieszczane we wskazanym kursorem miejscu. Do tego kolejne poprawki podnoszące stabilność i zmniejszające awaryjność produkcji.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PC za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store, a w grudniu pojawi się na Steamie.

Źródło: VG247

Następnie: Błędy w Star Wars Jedi: Upadły Zakon zmuszają graczy do rozpoczęcia rozgrywki od nowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami