Aktualizacja Red Dead Redemption 2 naprawia błąd z tempem utraty energii i wagi zależnym od liczby FPS

Rockstar Games wyeliminowało problem.

Studio Rockstar Games opublikowało nową aktualizację Red Dead Redemption 2 w wersji PC. Deweloperzy naprawili między innymi błąd z utratą energii i wagi głównego bohatera.

Gracze niedawno odkryli, że liczba wyświetlanych klatek na sekundę wpływa na tempo zużycia rdzeni energii i spadku ciężaru prowadzonej postaci - więcej FPS znacznie przyspieszało wspomniany proces.

rdr2_strzelaniny
W Red Dead Redemption 2 nie brakuje strzelanin

Teraz okazuje się, że problem występował nie tylko w kampanii fabularnej, ale również w module sieciowym. To oznacza, że wpływał negatywnie na rozgrywkę, psując równowagę zabawy w zmaganiach wieloosobowych.

Rozwiązano jednak nie tylko wymieniony kłopot. Twórcy wprowadzili dodatkowe ulepszenia, które zmniejszają częstotliwość spowolnień i zatrzymań gry na komputerach wyposażonych w cztero i sześciordzeniowe procesory.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Zajmująca 2,9 GB aktualizacja usunęła także błąd, który sprawiał, że punkty nanoszone na mapę przez gracza nie były umieszczane we wskazanym kursorem miejscu. Do tego kolejne poprawki podnoszące stabilność i zmniejszające awaryjność produkcji.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PC za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store, a w grudniu pojawi się na Steamie.

Źródło: VG247

Następnie: Błędy w Star Wars Jedi: Upadły Zakon zmuszają graczy do rozpoczęcia rozgrywki od nowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami