Twórcy Days Gone o potencjalnym sequelu: chcemy dać temu światu więcej życia

Kontynuacja w innym stylu?

Dyrektor studia Bend, Chris Reese, wypowiedział się niedawno na temat ewentualnego sequela Days Gone. Twórcy nie wykluczają możliwości zaoferowania graczom kontynuacji.

- To nasza pasja, coś, co zawsze chcieliśmy zrobić - powiedział Reese w rozmowie z serwisem GamesRadar. - To świat, któremu chcemy dać więcej życia, eksplorować wiele różnych opcji i możliwości.

Days Gone zostało nagrodzone nagrodą Złotego Joysticka za najlepszą fabułę, a także za najlepszą grę na PlayStation - choć warto dodać, że Death Stranding ukazało się za późno, by otrzymać nominację.

Produkcja Bend Studios to gra akcji w otwartym świecie wypełnionym zombie. Bohater używa motocykla, by podróżować po fragmencie jednego stanu w USA.

download_2_e1556171777326

„To gra, która nie daje obietnic bez pokrycia i po prostu stawia na solidne rzemiosło. Wielbiciele gier akcji w otwartym świecie mają przed sobą kilkadziesiąt godzin solidnej rozgrywki” - napisaliśmy w naszej recenzji Days Gone.

Źródło: GamesRadar

Następnie: Remaster Diablo 2 raczej nie powstanie, ponieważ Blizzard utracił kod źródłowy gry

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami