Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: Grobowiec Miktrulla, magnesy, zagadka z płytami

Rozdział 3 - kontynuujemy eksplorację grobowca.

Po zakończeniu starcia z Drugą Siostrą w miejscu imperialnych wykopalisk przygoda Star Wars Jedi: Fallen Order będzie kontynuowana. Rusz w stronę przejścia w jaskini, za którą bohater zacznie zjeżdżać po śliskiej powierzchni. Na końcu drogi wyskocz i przebiegnij po ścianach.

125

Wskocz do drugiego wyżłobienia w ziemi, skieruj się w prawo i zniszcz pchnięciem ścianę, dzięki czemu dotrzesz do punktu medytacji. Przeciśnij się przez szczelinę, a następnie wskocz na ścianę (1) z prawej. W dalszej części przedostań się dalej przeskakując po dwóch linach.

126

Zjedź w lewo, przeskocz na ścianę, po której wejdź na górę i przejdź przez szczelinę. Dotrzesz do miejsca, gdzie szturmowcy walczą ze strażnikiem grobowca (2). Po ich śmierci rozpraw się z nim, pamiętając, że możesz osłabiać go pchnięciem, kiedy odsłania kulę na klatce. Po walce zniszcz ścianę (3) i przejdź do kolejnej lokacji.

Badanie grobowca, zagadka z płytami

Po przejściu do nowego miejsca rozejrzyj się po ścianach i odnajdź nadpękniętą część. Zniszcz ją pchnięciem i przejdź dalej.

127

Skorzystaj z przycisku (4), co spowoduje aktywowanie pola magnetycznego, które przyciągnie kule (5) na ścianę. Przy okazji zobaczysz, że są one w stanie spalić rośliny (6). Kiedy to nastąpi udaj się na schody za nimi.

128

Skorzystaj z punktu medytacji, przeskocz na ścianę z pnączami, wejdź na górę i przepchnij mocą kamienie, dzięki czemu trafisz do pomieszczenia ze szturmowcami. Rozpraw się z nimi, po czym przepchnij pchnięciem sześcian (7), a następnie wskocz po nim na górę (8). Gdyby nie chciał się przesuwać, to użyj przycisku z prawej, żeby wyłączyć pole magnetyczne.

129

Trafisz na korytarz ze strażnikiem, którego możesz ominąć lub pokonać, a następnie skorzystać z punkty medytacyjnego. Dojdź do końca i skręć w lewo. Zrzuć szturmowca w przepaść, przebiegnij w lewo, powtórz to samo z drugim, po czym pokonaj kilka platform i przebiegnij dalej po ścianach (9).

130

Kontynuuj, aż dotrzesz do dużego pomieszczenia z filarem (10) na środku. Posiada w sobie magnesy, które uruchamiasz i wyłączasz przy pomocy specjalnych przycisków (11). Wciśnij go, co spowoduje przyciągnięcie do środka kamiennych płyt. Udaj się w prawo, zejdź na platformę, po czym przejdź dalej, korzystając z pnączy (12) na płycie z lewej.

131

Załatw żołnierzy i ruszaj dalej, pokonując kolejne przeszkody. Następnie wejdź na górę platformy i pokonaj szturmowca czystki. Skorzystaj z następnego przycisku (13), a kiedy płyta z lewej się przesunie, przejdź dalej po następnych pnączach (14).

132

Pokonanie kolejnej przeszkody będzie wymagało nieco więcej refleksu. Wciśnij przycisk (15) i poczekaj, aż płyta zostanie przyciągnięta. Następnie wciśnij go ponownie, po czym szybko, zanim filar na środku powędruje w górę, wskocz na pnącza (16) i poczekaj, aż płyta skieruje się w lewo.

133

Obejdź płytę z lewej i ruszaj dalej, pokonując kolejne przeszkody. Po przejściu przez pomost wciśnij przycisk z prawej, a kiedy kule (17) znajdą się na ścianie, skorzystaj z pchnięcia, aby spalić nimi rośliny (18) blokujące drogę.

134

Następnie rusz przed siebie i pokonuj kolejne przeszkody oraz wrogów, aż dotrzesz na pomost z przeciwnikami (19). Po pozbyciu się ich skieruj się na ścieżkę z prawej i zniszcz kamienną ścianę (20), dzięki czemu odkryjesz przejście do kolejnej części grobowca.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: Grobowiec Miktrulla, przyciąganie, zagadka z magnesami, iglica, Bez Szans (boss)

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: imperialne wykopaliska, silnik do linki, Druga Siostra (boss), Trilla

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami