Detroit: Become Human na PC - premiera 12 grudnia

W planach demo.

Deweloperzy z Quantic Dream poinformowali, że Detroit: Become Human na PC zadebiutuje 12 grudnia. Tego samego dnia pojawi się darmowe demo gry.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że podobnie jak wcześniejsze produkcje studia przeniesione na komputery osobiste - Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze - tytuł przez rok będzie dostępny tylko w sklepie Epic Games Store.

Wydanie PC zaoferuje między innymi opcję rozgrywki w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Nie zabraknie również obsługi tak zwanych monitorów ultrapanoramicznych, z proporcjami ekranu 21:9.

Detroit: Become Human reprezentuje gatunek określany przez wielu mianem „interaktywnych filmów”. Dużą rolę odgrywają fabuła oraz nieliniowość - podejmowane podczas zabawy działania i decyzje w istotny sposób wpływają na dalsze wydarzenia.

Zobacz też: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Akcję gry osadzono w 2038 roku. Przygotowana przez deweloperów historia opowiada o losach trzech androidów, które zaczynają odczuwać emocje - pełniącej funkcję pomocy domowej Kary, pomagającego policji Connora i opiekującego się starszym malarzem Marcusa.

Detroit: Become Human ukazało się w maju ubiegłego roku jako tytuł na wyłączność PS4.

Następnie: Commodore 64 powraca - C64 Maxi to odświeżona wersja kultowego komputera

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami