Detroit: Become Human na PC - premiera 12 grudnia

W planach demo.

Deweloperzy z Quantic Dream poinformowali, że Detroit: Become Human na PC zadebiutuje 12 grudnia. Tego samego dnia pojawi się darmowe demo gry.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że podobnie jak wcześniejsze produkcje studia przeniesione na komputery osobiste - Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze - tytuł przez rok będzie dostępny tylko w sklepie Epic Games Store.

Wydanie PC zaoferuje między innymi opcję rozgrywki w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Nie zabraknie również obsługi tak zwanych monitorów ultrapanoramicznych, z proporcjami ekranu 21:9.

Detroit: Become Human reprezentuje gatunek określany przez wielu mianem „interaktywnych filmów”. Dużą rolę odgrywają fabuła oraz nieliniowość - podejmowane podczas zabawy działania i decyzje w istotny sposób wpływają na dalsze wydarzenia.

Zobacz też: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Akcję gry osadzono w 2038 roku. Przygotowana przez deweloperów historia opowiada o losach trzech androidów, które zaczynają odczuwać emocje - pełniącej funkcję pomocy domowej Kary, pomagającego policji Connora i opiekującego się starszym malarzem Marcusa.

Detroit: Become Human ukazało się w maju ubiegłego roku jako tytuł na wyłączność PS4.

Następnie: Commodore 64 powraca - C64 Maxi to odświeżona wersja kultowego komputera

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami