Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Opis przejścia i najważniejsze porady.

Witamy w solucji i poradniku do Terminator: Resistance. Zamieszczamy tutaj opis przejścia całej gry, łącznie z szeregiem misji pobocznych, poza wątkiem głównym.

Opisujemy też, jak grać, jak walczyć i pokonywać konkretne rodzaje przeciwników. Nie tylko strzelanie, ale i skradanie ma znaczenie. Nie zabrakło też craftingu, który także opisujemy, odpowiadając na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące Terminator: Resistance.

Poradnik i wskazówki do Terminator: Resistance

Tutaj znajdziecie wyjaśnienie wszystkich podstawowych i zaawansowanych systemów rozgrywki, a także najważniejsze wskazówki związane z walką czy systemem tworzenia przedmiotów.

Mechanika i podstawy gry

  • Terminator: Resistance - interfejs i oznaczenia na ekranie (na dole strony)
  • Terminator: Resistance - jak zapisać grę, save'y (na dole strony)

Opis przejścia

Poniżej zamieszczamy pełną solucję z opisem przejścia kampanii w Terminator: Resistance. Przybliżamy także wszystkie misje poboczne.

Misje poboczne

Terminator: Resistance - porady ogólne

- Czasem warto się skradać. Na domyślnym poziomie trudności gra nie sprawia dużego wyzwania, ale skradając się możesz podejść bliżej wrogów, więc łatwiej będzie wycelować w ich czułe punkty.

- Zwiedzaj każdy zakątek mapy. W każdej lokacji warto poszperać wszędzie, gdzie się da. W grze znajdziesz sporo zasobów, a dzięki nim nigdy nie zabraknie ci amunicji.

- Chowaj się za przeszkodami. Większość ścian, wraków czy innych obiektów jest niezniszczalna, a więc podczas wymiany ognia z przeciwnikami korzystaj z nich, by unikać obrażeń, choćby wtedy, gdy musisz przeładować broń.

- Akceptuj wszystkie misje poboczne. Czasem masz szansę, żeby odmówić, ale po co marnować szansę na zdobycie dodatkowych punktów doświadczenia?

- Wybory mają czasem wpływ na grę. Zwracaj uwagę, jakie opcje dialogowe wybierasz. Możesz bowiem przypadkiem zrezygnować z dodatkowych celów misji. Decyzje kształtują też to, jak postrzegają cię inni ludzie.

Terminator: Resistance - interfejs i oznaczenia na ekranie

Oznaczenia i interfejs w Terminator: Resistance nie odbiegają zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas już strzelanki. Mimo wszystko, objaśniamy jednak wszystko, co najważniejsze w tym aspekcie.

terminterfse

1 - status wykrycia. Zapełnia się w miarę jak dostrzegają cię wrogowie. Jeśli cię zauważą, stanie się czerwony.
2 - nazwa i pasek życia wroga.
3 - pasek punktów doświadczenia.
4 - minimapa. Wrogowie oznaczeni są na czerwono, a domki to kryjówki, w których możesz zapisać grę.
5 - lista misji do wykonania.
6 - twoje zdrowie.
7 - liczba amunicji, apteczek i granatów.

Terminator: Resistance - jak zapisać grę, save'y

Żeby zapisać stan gry w Terminatorze, trzeba znaleźć odpowiednie miejsce. Save'a zrobimy przy komputerach, które wyglądają tak, jak ten na screenie poniżej.

terzapis

Po prostu podejdź do komputera i przytrzymaj przycisk, który wyświetli się na ekranie. Zawsze warto zapisać stan gry, gdy jesteś w pobliżu punktu zapisu. Nigdy nie wiadomo, czy za moment nie spotka cię jakaś niebezpieczna sytuacja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami