Terminator: Resistance - otwieranie zamków

Jak używać wytrychów.

W zakładce Nauka w drzewku talentów możemy nauczyć się otwierania zamków w Terminator: Resistance. To przydatna umiejętność i warto zainwestować w nią punkt na początku przygody. Dzięki niej dostaniemy się do cennych zasobów.

Jak działa samo otwieranie zamkniętych drzwi i skrzyń? W praktyce wygląda identycznie jak w Skyrimie i innych grach Bethesdy. Widzimy zamek i wytrych, którym musimy manipulować.

zamkik

Przekręcaj wytrychem używając myszy lub lewego analoga (instrukcje dotyczące klawiszy zawsze widzisz na dole ekranu), a następnie delikatnie próbuj kręcić zamkiem.

Jeśli poczujesz i zobaczysz, że zamek zaczyna się lekko otwierać, to znaczy, że wytrych jest w dobrej pozycji. Jeśli nie otwiera się od razu, nie próbuj przytrzymywać zamka w jednej pozycji na siłę - przesuń nieco wytrych i spróbuj znowu.

Jeśli zamek stawia duży opór, to znaczy, że wytrych jest daleko od poprawnej pozycji i musisz go znacznie przesunąć. Całość opiera się na metodzie prób i błędów. Pamiętaj po prostu, by lekko przekręcać zamek, żeby nie łamać wytrychów.

Następnie: Terminator: Resistance - walka, strzelanie

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami