Streamer gra w Star Wars Jedi: Upadły Zakon mieczem świetlnym i rękawicą do używania Mocy

Nietypowe kontrolery z czujnikami ruchu.

Rudeism to streamer, który specjalizuje się w tworzeniu pomysłowych kontrolerów do gier. Aktualnie przechodzi Star Wars Jedi: Upadły Zakon za pomocą przerobionego miecza świetlnego-zabawki oraz rękawicy, która służy do atakowania Mocą.

Oba urządzenia zostały wyposażone w czujniki ruchu. Rudeism musi najpierw „wysunąć ostrze” miecza, aby mógł atakować, a potem machnięcie bronią powoduje, że bohater gry wykonuje cios.

Tak samo działa używanie mocy - twórca kontrolerów musi wysunąć dłoń z rękawicą do przodu, co powala otwierać przejścia, odpychać wrogów, a także spowalniać pewne elementy krajobrazu i przeciwników.

Oba urządzenia mają też przytwierdzone analogi i dodatkowe przyciski, które odpowiadają za resztę czynności w grze.

Zobacz: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zadebiutowało 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One i otrzymało wysokie oceny. To produkcja studia Respawn Entertainment, czyli twórców serii Titanfall.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami