Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: imperialne wykopaliska, silnik do linki, Druga Siostra (boss), Trilla

Rozdział 3 - przedzieramy się przez podziemne tereny imperialne.

Po ponownym dotarciu na Zeffo w ramach czwartego rozdziału Star Wars Jedi: Fallen Order, Cal przebija się przez wrogie wojska do imperialnych wykopalisk. Jest to duży, podziemny kompleks, który zwiedzisz w tej części misji.

115

Zacznij od użycia droida na panelu (1), po czym zjedź na dół po linie (2), użyj panelu z prawej i skorzystaj z kolejnej liny (3), aby dostać się na platformę z prawej. Kiedy tam dotrzesz przejdź przez drzwi. Trafisz do pomieszczenia z droidami strażniczymi oraz szturmowcami. Rozpraw się z drugimi, a potem załatw roboty.

116

Po walce podejdź do stołu (4) pod ścianą i wejdź z nim w interakcję. W ten sposób BD-1 zdobędzie nowy przedmiot - silnik do linki, dzięki czemu bohater będzie mógł nie tylko zjeżdżać po linach, ale również po nich wjeżdżać.

117

Wróć do poprzedniej lokacji i wskocz na linkę przed sobą. Wrócisz na platformę, na której już byłeś. Jeśli z lewej strony mechanizm od linki nie jest na dole, to użyj panelu, żeby go przywołać. Następnie wjedź na górę, w miejsce startu w wykopaliskach, użyj panelu (5) i wjedź na górę (6). Skieruj się w prawo, przebiegnij po ścianie i zjedź na dół po lince.

118

Zaatakuj wrogów na pomoście. Możesz ułatwić sobie walkę spychając (7) ich pchnięciem w przepaść. Następnie skieruj się do wnętrza bazy, torując sobie drogą pchnięciem przy nadpękniętym przejściu.

Rozpraw się z sondą szpiegowską i użyj panelu z prawej, dzięki czemu odblokujesz skrót do miejsca ze stołem, gdzie ulepszyłeś robota.

119

Udaj się w lewo i pokonaj szturmowca czystki (8), po czym skorzystaj z panelu (9), co spowoduje odblokowanie dalszej drogi.

120

Przejdź przez drzwi, a w obszernej lokacji skieruj się w prawo. Zeskocz na dół, po czym skorzystaj z liny (10) i szybko przeskocz na ściany (11), po których przebiegnij dalej. Zakończ skokiem na linę i wdrapaniem się na górę po pnączach.

Walka z Drugą Siostrą (boss)

Dotrzesz do miejsca z punktem medytacyjnym. Po zapisaniu gry skieruj się w lewo i kontynuuj, aż dotrzesz do końca korytarza.

121

Trafisz do miejsca, gdzie rozpocznie się scenka z Drugą Siostrą. Po chwili rozpocznie się walka. W pierwszej kolejności skup się na blokach i unikaniu wrogich ataków - zwłaszcza specjalnych w postaci szarż i ciosów z powietrza (12).

122

Najlepiej czekać cierpliwie, aż przeciwniczka się odsłoni. Dobrym momentem jest na przykład zakończenie przez nią szarży (13), ataku z wyskoku lub próba wyprowadzenia kontrataku po sparowaniu.

123

Czasami rywalka będzie próbowała doskoczyć do bohatera. Możesz wtedy skorzystać z odepchnięcia i chwilowo ją przewrócić (14), co również może dać chwilę czasu zadanie kilku ciosów.

124

Po zabraniu przeciwniczce około połowy zdrowia rozpocznie się kolejna scenka. W jej trakcie rywalka zdejmie hełm - okaże się przy tym, że ma na imię Trilla (15). Po zakończeniu walki bohater będzie musiał wyruszyć w dalszą drogę, wprost do poszukiwanego grobowca.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: Grobowiec Miktrulla, magnesy, zagadka z płytami

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: droga do imperialnych wykopalisk

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami