Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: imperialne wykopaliska, silnik do linki, Druga Siostra (boss), Trilla

Rozdział 3 - przedzieramy się przez podziemne tereny imperialne.

Po ponownym dotarciu na Zeffo w ramach czwartego rozdziału Star Wars Jedi: Fallen Order, Cal przebija się przez wrogie wojska do imperialnych wykopalisk. Jest to duży, podziemny kompleks, który zwiedzisz w tej części misji.

115

Zacznij od użycia droida na panelu (1), po czym zjedź na dół po linie (2), użyj panelu z prawej i skorzystaj z kolejnej liny (3), aby dostać się na platformę z prawej. Kiedy tam dotrzesz przejdź przez drzwi. Trafisz do pomieszczenia z droidami strażniczymi oraz szturmowcami. Rozpraw się z drugimi, a potem załatw roboty.

116

Po walce podejdź do stołu (4) pod ścianą i wejdź z nim w interakcję. W ten sposób BD-1 zdobędzie nowy przedmiot - silnik do linki, dzięki czemu bohater będzie mógł nie tylko zjeżdżać po linach, ale również po nich wjeżdżać.

117

Wróć do poprzedniej lokacji i wskocz na linkę przed sobą. Wrócisz na platformę, na której już byłeś. Jeśli z lewej strony mechanizm od linki nie jest na dole, to użyj panelu, żeby go przywołać. Następnie wjedź na górę, w miejsce startu w wykopaliskach, użyj panelu (5) i wjedź na górę (6). Skieruj się w prawo, przebiegnij po ścianie i zjedź na dół po lince.

118

Zaatakuj wrogów na pomoście. Możesz ułatwić sobie walkę spychając (7) ich pchnięciem w przepaść. Następnie skieruj się do wnętrza bazy, torując sobie drogą pchnięciem przy nadpękniętym przejściu.

Rozpraw się z sondą szpiegowską i użyj panelu z prawej, dzięki czemu odblokujesz skrót do miejsca ze stołem, gdzie ulepszyłeś robota.

119

Udaj się w lewo i pokonaj szturmowca czystki (8), po czym skorzystaj z panelu (9), co spowoduje odblokowanie dalszej drogi.

120

Przejdź przez drzwi, a w obszernej lokacji skieruj się w prawo. Zeskocz na dół, po czym skorzystaj z liny (10) i szybko przeskocz na ściany (11), po których przebiegnij dalej. Zakończ skokiem na linę i wdrapaniem się na górę po pnączach.

Walka z Drugą Siostrą (boss)

Dotrzesz do miejsca z punktem medytacyjnym. Po zapisaniu gry skieruj się w lewo i kontynuuj, aż dotrzesz do końca korytarza.

121

Trafisz do miejsca, gdzie rozpocznie się scenka z Drugą Siostrą. Po chwili rozpocznie się walka. W pierwszej kolejności skup się na blokach i unikaniu wrogich ataków - zwłaszcza specjalnych w postaci szarż i ciosów z powietrza (12).

122

Najlepiej czekać cierpliwie, aż przeciwniczka się odsłoni. Dobrym momentem jest na przykład zakończenie przez nią szarży (13), ataku z wyskoku lub próba wyprowadzenia kontrataku po sparowaniu.

123

Czasami rywalka będzie próbowała doskoczyć do bohatera. Możesz wtedy skorzystać z odepchnięcia i chwilowo ją przewrócić (14), co również może dać chwilę czasu zadanie kilku ciosów.

124

Po zabraniu przeciwniczce około połowy zdrowia rozpocznie się kolejna scenka. W jej trakcie rywalka zdejmie hełm - okaże się przy tym, że ma na imię Trilla (15). Po zakończeniu walki bohater będzie musiał wyruszyć w dalszą drogę, wprost do poszukiwanego grobowca.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: Grobowiec Miktrulla, magnesy, zagadka z płytami

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: droga do imperialnych wykopalisk

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami