Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: droga do imperialnych wykopalisk

Rozdział 3 - powracamy na planetę, gdzie szukamy kolejnego grobowca.

Po uwolnieniu Wookieech w trakcie pobytu na planecie Kashyyyk akcja Star Wars Jedi: Fallen Order ponownie przeniesie nas na pokład statku o nazwie Modliszka. Po naradzie z Ceste i Geezem podejdź do holostołu i wybierz z niego planetę Zeffo, gdzie Imperium rozpoczęło kolejne wykopaliska.

105

Po wylądowaniu opuść statek i zacznij kierować się w stronę dobrze już znanej wioski, gdzie rozlokowały się oddziały Imperium. Na prawo od ścieżki znajdziesz złotą belkę, po której dostań się na górę, po czym przejdź przez drzwi (1) z lewej. Korytarz prowadzi do miejsca medytacji, gdzie możesz zapisać grę.

106

Idąc dalej dotrzesz do zrujnowanego hangaru - w ten sposób odblokujesz skrót prowadzący na lądowisko statku. Przebiegnij przez wioskę i ośrodek turbin, po czym pokonaj górską ścieżkę z ruchomymi platformami. Celem jest dotarcie do placu z przeciwnikami, a następnie skierowanie się do jaskini (2) z prawej.

107

Za jaskinią natkniesz się na bramę, którą otwórz z wykorzystaniem droida BD-1 na panelu (3) z lewej strony. Po wejściu do bazy możesz otworzyć drzwi z prawej, za którymi znajdziesz punkty medytacyjny.

108

Przejdź w lewo, eliminując po drodze wrogów. Po dotarciu na zewnątrz wskocz na belkę (4) i zacznij kierować się w lewo i w górę. Kiedy tam dotrzesz przebiegnij po kilku ścianach, przeskocz na kolejną i wdrap się po belkach w prawo i na górę.

109

Trafisz na platformę, gdzie trwa walka szturmowców z dużym przeciwnikiem - Jotazem (5). Możesz nieco poczekać, aż rywale osłabią się wzajemnie, po czym rozpraw się z pozostałymi i rusz w stronę kolejnego przejścia. Kontynuuj, aż dotrzesz do pomieszczenia z wiatrakiem. Zastopuj go mocą i wskocz na górę.

110

Zniszcz pchnięciem kratę z prawej, po czym użyj robota na przełączniku (6), dzięki czemu otworzysz drzwi prowadzące do pomieszczenia ze szturmowcem czystki (7). Pokonaj go i przebiegnij po ścianie z prawej, po czym użyj pchnięcia na kolejnej kratce.

111

Rusz przed siebie, wskocz na podwyższenie i zniszcz kolejną ścianę, dzięki czemu wyjdziesz na zewnątrz. Wskocz na lód, a po chwili dotrzesz do punktu zapisu gry. Zeskocz z klifu do wody i popłyń w stronę miejsca rozbicia latających statków (8). Uważaj, bo z lewej jest Jotaz. Zamelduj o statkach Geezowi.

112

Skieruj się na fragment metalowego pierścienia i skieruj się w stronę zwisającej kratki (9), po której wejdź na górę. Przejdź przed siebie po rurze i rozpraw się z sondą szpiegowską, odbijając laserowe pociski mieczem.

113

Następnie skieruj się do wylotu z lewej (10), gdzie natkniesz się na kolejne sondy. Przebij się przez nie, zeskocz na dół i udaj się w lewo.

114

Użyj robota na panelu (11), a po uruchomieniu mechanizmu odetnij zasilanie, kiedy znajdzie się przed bohaterem, po czym skorzystaj z liny (12), aby dostać się na drugą stronę przepaści. Wejdź do bazy (13) i skorzystaj z windy.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: imperialne wykopaliska, silnik do linki, Druga Siostra (boss), Trilla

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: oczyszczenie więzienia, Saw Gerrera, powrót na statek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami