Star Wars Jedi: Upadły Zakon - zapisywanie gry, punkty medytacji, rozwijanie bohatera

Punkty zapisu, regeneracja i drzewko rozwoju.

Podczas rozgrywki w Star Wars Jedi: Fallen Order bardzo ważną rolę odgrywają specjalne miejsca, nazwane punktami medytacji. Pewne ułatwienie w ich odnajdywaniu może stanowić holomapa, na której są zaznaczone na niebiesko.

p003

Po dotarciu do punktu medytacji (1) i skorzystanie z niego dojdzie do automatycznego zapisania stanu gry. Oznacza to, że w przypadku ewentualnej śmierci bohatera lub po opuszczeniu gry zabawę rozpoczniesz właśnie w tym miejscu.

Punkty zapisu gry są często od siebie oddalone, dlatego po ich spotkaniu warto korzystać z funkcji zapisywania gry. W innym przypadku możesz być bowiem zmuszony do ponownego przechodzenia sporej części etapu.

p004

Po wejściu w interakcję z punktem medytacji uruchomi się nowy ekran, gdzie będziesz mógł wykonać dwie czynności. Pierwsza z nich to wypoczynek (2). Skorzystanie z niego spowoduje, że Cal odzyska pełnię zdrowia oraz stymy. Należy jednak pamiętać, że odnowią się przy tym wszyscy wrogowie na mapie.

Druga możliwość, to skorzystanie z drzewka umiejętności (3). Jeśli posiadasz punkty doświadczenia (4), to możesz za nie wykupić Calowi nowe zdolności związane z przetrwaniem, walką oraz mocą.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - otwieranie skrzyń i przejść, hakowanie

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - walka, atak, obrona, bloki, uniki, odbijanie strzałów, korzystanie z mocy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami